Galax vs Palit vs INNO3D

• Konuyu başlatan tahta
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 383

tahta

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, aradığım ekran kartı bu 3 markada uygun ve neredeyse aynı fiyattalar. Hepsi çift fanlı.

Benim için tasarım vs. önemli değil. Sorunsuz deneyim ve iyi bir soğutmaya sahip olması önemli (Türkiye'de hangisinin servisi daha iyi, garanti sorunu yaşanmakta mı). 2. el değil sıfır olarak bakmaktayım. Bu açıdan şartları aynı.

Deneyimlemiş veya bu markalar hakkında bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini paylaşabilirse memnun olurum.

Merhaba, aradığım ekran kartı bu 3 markada uygun ve neredeyse aynı fiyattalar. Hepsi çift fanlı.

Benim için tasarım vs. önemli değil. Sorunsuz deneyim ve iyi bir soğutmaya sahip olması önemli (Türkiye'de hangisinin servisi daha iyi, garanti sorunu yaşanmakta mı). 2. el değil sıfır olarak bakmaktayım. Bu açıdan şartları aynı.

Deneyimlemiş veya bu markalar hakkında bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini paylaşabilirse memnun olurum.

Galax'ın Türkiye'ye servis olarak geldiğini duymuştum Galax olabilir belki ama bilemiyeceğim.

INNO3D 3060 Ti kullanıyorum soğutması gayet yeterli (FurMark'ta %65 fan devirinde 71 derecedeydi) tam hatırlamıyorum ama 5 ya da 6 aydır kullanıyorum ne fan sesi rahatsız etti nede coil whine vardı var tavsiye ederim.

Cevaplar için herkese çok teşekkürler, şu anda ASUS Dual kullanmaktayım bende de coil whine var onu hiç sorun etmiyorum zaten.

INNO3D 3060 Ti kullanıyorum soğutması gayet yeterli (FurMark'ta %65 fan devirinde 71 derecedeydi) tam hatırlamıyorum ama 5 ya da 6 aydır kullanıyorum ne fan sesi rahatsız etti ne de coil whine vardı var tavsiye ederim.

Galax ve INNO3D daha ön planda gibi ve galiba Galax serviste biraz daha iyi anladığım kadarıyla, Palit köklü bir firma kötü değildir tabii ama fiyat avantaji olmadıkça pek önerilmiyor galiba.

İnno > gakax > palit diyesim var. (LOW TİER için diyorum)
Galax ın bazı modelleri hakkında bilgi bulamadım.
He üçü de iyi markalar olay fiyatta bitiyor

Geri
Yukarı