Galaxy A20 download modunda kaldı

Cihazı download modundan nasıl çıkarırım?

Cihaza önce recovery at. Önceki konuda recoverynin vbmeta hatası aldığını gördüm. Başka Odin ile başka recovery flashlamayı dene. Cihazının içi boşsa yeniden başlatsan da bir şey değişmeyecek ya bootloopa düşecek ya da download moduna tekrar girecek.

@Niksi yardımın lazım çok acil. az evvel 1 saatlik mute aldım, sanırım yazım hatasından.
Hala aynı yerdeyim ve bu sefer de bu videoyu uygulamayı düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihazı ses kısma Power tuşuna 7 saniye basılı tutunca yineden başlar.
Maalesef iş görmüyor aynı sayfaya tekrar atıyor.

Son düzenleme:
Umarım yoktur.

Hocam cihaz açıldı en azından ama ROM kuramadım. Biraz daha tecrübelenip tekrar deneyeceğim. @Niksi hocama da çok teşekkür ediyorum.

O cihaza düzgün TWRP bulabilirsen sorun kalmayacak. Düzgün bir TWRP flashla Odin AP üzerinden. Sonra istediğin ROM'u kerneli flashlayabilirsin.

O cihaza düzgün TWRP bulabilirsen sorun kalmayacak. Düzgün bir TWRP flashla Odin AP üzerinden. Sonra istediğin ROM'u kerneli flashlayabilirsin.
Hocam twrp kendi sitesinden baktım, devices kısmından uygun cihazı sürümü seçtim, ama nedense tutmadı. Kıl payı kurtardığımı düşünüyorum. Biraz daha araştırayım. En uygun twrp ve rom bulunca tekrardan denerim. Teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı