Galaxy A32 4G kılıf önerisi

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam, Galaxy A32 4G kullanıyorum ve uzun süredir düzgün ince bir kılıf bulamadım. Kamera çıkıntısından dolayı tüm kılıf o kalınlıkta. İlk alırken sağlam olsun diye düzgün bir kılıf almıştım fakat hiç ergonomik değildi, rahatsız ediyordu, şu an silikon kullanıyorum güzel ince fakat sararıyor. Aslında istediğim kamera için çıkıntı ile korusun kılıfın geri kalanı ondan bile ince olsun ama yok. Belki aranızda benim istediğim gibi bir şeyi internetten almış biri vardır diye sormak istedim.

Araştırırken telefon fiyatının da harika arttığını gördüm, eğer istediğim gibi bir şey yoksa paraya kıyıp Spigen almayı planlıyorum. Kalın falan ama en azından ilk aldığım kılıftan daha ergonomik bir yapısı vardır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam spigen almanızı tavsiye ederim. Ben de A72 için amerikadan 10 $'a spigen getirmiştim şeffaf, 3-4 ay olmadan o da sarardı gitti.

Rugged armor a geçtim. Arkadaşımda da sizin cihazdan var o da aynısından aldı.

Eski telefonum S7 de de kullandığım, cihazı biraz kalınlaştıran bir kılıf ama çok memnun kalmıştım.

Hocam spigen almanızı tavsiye ederim. Ben de A72 için amerikadan 10 $'a spigen getirmiştim şeffaf, 3-4 ay olmadan o da sarardı gitti.

Rugged armor a geçtim. Arkadaşımda da sizin cihazdan var o da aynısından aldı.

Eski telefonum S7 de de kullandığım, cihazı biraz kalınlaştıran bir kılıf ama çok memnun kalmıştım.

Bakalım ince kılıf önerisi gelmeyecek gibi. iPhone 6'dan sonra bu telefon oldukça kalın ve büyük geldiği için alışamadım. Hele bu sıcak havalarda cebimde daha çok büyüyor sanki, daha çok rahatsız ediyor.

İlla kalın alacaksam da düzgün olsun bir kere alayım bari kafasıyla Spigen alıcam bakalım. Amazon'da indirimdeydi en son. Evde olduğum güne göre sipariş vericem umarım o güne kadar indirim devam eder.

Bakalım ince kılıf önerisi gelmeyecek gibi. iPhone 6'dan sonra bu telefon oldukça kalın ve büyük geldiği için alışamadım. Hele bu sıcak havalarda cebimde daha çok büyüyor sanki, daha çok rahatsız ediyor.

İlla kalın alacaksam da düzgün olsun bir kere alayım bari kafasıyla Spigen alıcam bakalım. Amazon'da indirimdeydi en son. Evde olduğum güne göre sipariş vericem umarım o güne kadar indirim devam eder.

Maalesef yeni cihazlar ortalama 6" civarında. Küçük ekranlı telefon dünyası bitti gibi. Çoğu da üretmiyor artık.

Belki SE alsaydınız daha kolay kullanımınız olurdu.

Ama A32 de gayet işinizi görecek bir cihaz.

Maalesef yeni cihazlar ortalama 6" civarında. Küçük ekranlı telefon dünyası bitti gibi. Çoğu da üretmiyor artık.

Belki SE alsaydınız daha kolay kullanımınız olurdu.

Ama A32 de gayet işinizi görecek bir cihaz.
Telefonu alırken iPhone 6 boyutunda çok aradım iPhone 12 Mini buldum ama ekonomik nedenler buna izin vermedi tabi.

İşimi görmesinde hiçbir sorunum yok. Bütçem dahilindeki yeni telefonla ile ilgili tek sorunum boyutları.

Telefonu alırken iPhone 6 boyutunda çok aradım iPhone 12 Mini buldum ama ekonomik nedenler buna izin vermedi tabi.

İşimi görmesinde hiçbir sorunum yok. Bütçem dahilindeki yeni telefonla ile ilgili tek sorunum boyutları.

Alışırsınız hocam.

A5 2016'sı olan bir arkadaşım da küçük cihaz arıyordu. Samsung istiyordu. Bulamayınca o zamanlar 3499 TL'ye sizin telefondan aldı.

İlk zamanlar bana çok söyleniyordu şimdi "Allah razı olsun senden dünya varmış" diyor.

Alışırsınız :)

Alışırsınız hocam.

A5 2016'sı olan bir arkadaşım da küçük cihaz arıyordu. Samsung istiyordu. Bulamayınca o zamanlar 3499 TL'ye sizin telefondan aldı.

İlk zamanlar bana çok söyleniyordu şimdi "Allah razı olsun senden dünya varmış" diyor.

Alışırsınız :)
Uzun süredir kullanıyorum zaten ya. :)

Amazon'da da teslim noktası hizmeti varmış o şekilde aldım kılıfı. Benim diğer takoz kılıfa göre oldukça rahat. Ahize o kılıfla hep toz olurdu, Spigen oraya siperlik gibi bir şey yapmış, yine konuşturmuş tecrübesini.

Geri
Yukarı