Galaxy A33 vs A52

Merhaba, ben telefon alacaktım ama sizce A52 mi alayım? A33 mü? Kamera olarak daha iyi olan hangisidir yani.
Samsung un orta segment için 3 yeri var örneğin a10 a50 a70 mesela ben a52 kullanan biriyim şu anda hiç bir sıkıntım yok ama özeliklerden mahrumum illa orta segment alacaksan a7Xli bir şey almanı öneririrm

Exynos 990 işlemci de zaten tek S20 FE'de sorunluydu ama güncellemeler ile çok çok az düzelltiler.
S20 Fe Snapdragon kullanıyorum ama o fiyata S21 varken S20 FE almak saçma, eski şaşası yok. Eskidi son 1 güncellemesi kaldı 13 dışında.
Arasında 2-2.5K fiyat farkı var ama o fiyat farkı aşılabilirse tabii ki de S21 çok daha iyi olacaktır.

S21'inde arka kamerası aman aman değil. Çektiği fotoğraflar pastel boya gibi.
Bu mümkün değil S21 çok daha başarılı S20 FE'den daha iyi 5nm işlemci Exynos 2100 daha iyi fotoğraf video işleyen bölüm ve aynı ana kameraya sahipler S20 FE ile aynı sensör.
Aynı sensör derken sadece ana kamera aynı.

Arasında 2-2.5K fiyat farkı var ama o fiyat farkı aşılabilirse tabii ki de S21 çok daha iyi olacaktır.
Evet S21 çok daha iyi.
Bu arada.
Samsung Shop'ta S21 FE,düz S21'den pahalı 😂

Bundan haberim yok fakat yazılımsal bir sorundu muhtemelen, GSM'in sitesinde kamera güncelleştirmesi aldığı söyleniyor ve faydası da olmuş. M51'de de böyle bir sorun vardı fakat güncelleme ile sonradan düzeltildi diye hatırlıyorum.

Samsung un orta segment için 3 yeri var örneğin a10 a50 a70 mesela ben a52 kullanan biriyim şu anda hiç bir sıkıntım yok ama özeliklerden mahrumum illa orta segment alacaksan a7Xli bir şey almanı öneririrm
Bir orta segment A serisi yazılımı kıstlı seri ve A73 alıyor değmez o fiyata S21 var.

Sen niye Aykut Elmas'ın vinesindeki gibi her şeye şunu al şunu o eh diyorsun olm.
Mantıklı seçime yönlendiriyorum.
O fiyata S serisi varken bir orta segment A serisi almak 😳

Son düzenleme:

Geri
Yukarı