Samsung Galaxy A33 vs A52

Ali Eren Işık

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, telefon alacağım ve iki telefona arasında kaldım. Samsung Galaxy A33 ya da A52 alacağım hangisi oyun, kamera ve hız olarak daha iyi. Bütçe 7000 TL.

A33 biraz daha iyi diyorlar ama şu videoda HD 30 FPS verdiğinin gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce A52 mi almalıyım yoksa A33 mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
A33 kullanıyorum gayet başarılı bir telefon şarjı 1.5 gün gidiyor. Kamerası çok iyi fiyatına göre başarılı. Kasma donma hiç yok çok akıcı. Beklemediğim şekilde hangi oyunu indirdiysem hepsini kasmadan oynattı. Ayrıca 5 yıl güncelleme alacak ve kesin şu Android 16 kadar yolu var telefonun.

A33 kullanıyorum gayet başarılı bir telefon şarjı 1.5 gün gidiyor. Kamerası çok iyi fiyatına göre başarılı. Kasma donma hiç yok çok akıcı. Beklemediğim şekilde hangi oyunu indirdiysem hepsini kasmadan oynattı. Ayrıca 5 yıl güncelleme alacak ve kesin şu Android 16 kadar yolu var telefonun.
fikriniz için teşekkürler a33 aldım dün.

fikriniz için teşekkürler a33 aldım dün.
memnun musunuz şuan alan kişilerde şarjın hızlı bitmesi gibi problemler oluyormuş ben günde 3 4 saat instagram 2 3 saatte oyun oynayan birisiyim ve aynı ekran süresine sahip arkadaşım a52 ile bunları yapmasına rağmen 50 şarjla devam ediyor gününe sizde durumlar nasıl bende bu ikisi arasındayım da?

Memnun musunuz şu an alan kişilerde şarjın hızlı bitmesi gibi problemler oluyormuş ben günde 3 4 saat Instagram 2-3 saatte oyun oynayan birisiyim ve aynı ekran süresine sahip arkadaşım A52 ile bunları yapmasına rağmen 50 şarjla devam ediyor gününe sizde durumlar nasıl bende bu ikisi arasındayım da?

Genellikle 90 Hz çekip parmak izi kullanırken biraz daha hızlı şarj tüketiyor

memnun musunuz şuan alan kişilerde şarjın hızlı bitmesi gibi problemler oluyormuş ben günde 3 4 saat instagram 2 3 saatte oyun oynayan birisiyim ve aynı ekran süresine sahip arkadaşım a52 ile bunları yapmasına rağmen 50 şarjla devam ediyor gününe sizde durumlar nasıl bende bu ikisi arasındayım da?
ne aldin a52 mi a33 mu bende arada kaldim senin gibi insta bakar ve oyun oynarim ?

Selam arkadaşlar, telefon alacağım ve iki telefona arasında kaldım. Samsung Galaxy A33 ya da A52 alacağım hangisi oyun, kamera ve hız olarak daha iyi. Bütçe 7000 TL.

A33 biraz daha iyi diyorlar ama şu videoda HD 30 FPS verdiğinin gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce A52 mi almalıyım yoksa A33 mü?

A33 almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı