Galaxy A33'te neden AOD yok?

SayooXrily

Femtopat
Daha fazla  
Galaxy A33'te neden AOD yok? Alt modellerinin hemen hemen hepsinde var. Bu cihaza güncelleme ile verebilirler ama vermiyorlar neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ROM'luk iş hocam, çok da önemli değil bence. Destekleyen telefonlarda da kullanmıyorum zaten, ekranı sürekli açık tutmaya değmiyor.
Hocam cihaz Android 16ya kadar alacak. Sanırım Güncelleme desteğini aod ile yakmaya değmez. Ama tabi ki güncelleme desteği bitince yapılabilir.

AOD pek kullanıslı değil. Konuyu görünce baktım A33'e, 3. parti uygulamalarla yapıyorlar ama sağlıklı çalışmıyor.
3. Parti uygulamalar çok kötü gerçekten. Bi ara Apk kuruyorlardı bu uygulamaları ytde apkpure gibi sitelerden. Baya samsung aod'si kuruyorlardı. Benim cihazda kurulmadı da başka cihazlara kurulduğunu gördüm

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-17_180344969.png
    resim_2024-02-17_180344969.png
    51,2 KB · Görüntüleme: 35
3. Parti uygulamalar çok kötü gerçekten. Bi ara Apk kuruyorlardı bu uygulamaları ytde apkpure gibi sitelerden. Baya samsung aod'si kuruyorlardı. Benim cihazda kurulmadı da başka cihazlara kurulduğunu gördüm.
Samsung AOD resmi uygulamasını kurmayı denediniz mi? Ya büyük ihtimalle çalışmayacaktir, bu cihaz desteklenmiyor hatası verecektir ama deneyebilirsiniz yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı