Galaxy A34 cihazda GTA vc siyah ekran verip kapanıyor

İşletim sistemi
Android

UmuTR3460

Hectopat
Daha fazla  
GTA vc Mobile oynamak istiyorum ama oyuna girince siyah ekran geliyor ve oyun kapanıyor.
Cihaz: Samsung A34

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınızda yer olmayalabilir ya da oyun özellikleri tam karşılayamıyor olabilir hocam oyunun özellikleri ile cihazınızın özelliklerini karşılaştırdınızmı.

Cihazınızda yer olmayalabilir ya da oyun özellikleri tam karşılayamıyor olabilir hocam oyunun özellikleri ile cihazınızın özelliklerini karşılaştırdınızmı.
O oyunu milattan kalma Samsung S5 bile oynatıyor A34 gibi bir cihaz kesinlikle çok rahat oynatır. Depolama alanı dolu olsaydı zaten uyarı vermesi gerekirdi dosya kurulamadı dıye fakat siyah ekran vermiş.

SD Data dosyasını OBB ve Data dizinine atmadıysa çalışmayabilir çünkü bazı cihazlar OBB, bazıları ise Data klasörünü okuyor.

İnternetten indirdiyseniz OBB yazan dosya olacak. O dosyayı cihazınızda Android/obb klasörünün içine atın. GTA vc indirirken 2 indirme linki oluyor. Birisi oyunu açmak için setup tarzı bir şey diğeri de benim dediğim OBB yazan dosya. Önce Setup'u indirin yüklenince oyunu açmadan önce dediğim klasörü OBB'ye atın. Daha sonra oyuna girin.

Play Store'dan satın aldım.
SD Data dosyası ile korsan indirmeniz lazım çünkü Google Play'deki sürüm sıkıntılı. İndirdiğiniz SD Data dosyasını Android dizinindeki hem Data hem de OBB klasörüne atıp yanında gelen APK dosyasını kurun. Oyun açılacaktır.

Arkadaş burada gayet güzel açıklamış.
İnternetten indirdiyseniz OBB yazan dosya olacak. O dosyayı cihazınızda Android/obb klasörünün içine atın. GTA vc indirirken 2 indirme linki oluyor. Birisi oyunu açmak için setup tarzı bir şey diğeri de benim dediğim OBB yazan dosya. Önce Setup'u indirin yüklenince oyunu açmadan önce dediğim klasörü OBB'ye atın. Daha sonra oyuna girin.

Yeni konular

Geri
Yukarı