Galaxy A34 pil değerleri normal mi?

jecque

Decapat
Telefonu 120 Hz ve bu pil aralığında kullanıyorum genellikle. Sizce değerleri normal mi?
Konum kapalı ve sürekli 5 GHz Wi-Fi'ya bağlı cihaz.
Bana çok az geliyor bu performansı telefonun, YouTube'da bulunan herkes telefonun 1.5-2 gün dayandığını söylüyor. Lakin bende günü bile çıkartamayacak.

Batarya sorunlu olabilir mi?

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 124
  • 2.jpg
    2.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 119
Arkadaşım 11 buçuk saat kullanmışsın bir de günü çıkarmayacak diyorsun. Telefon incelemesi yapan insanlar bir kişinin gününün her saniyesini telefona bakarak geçirmeyeceğini varsaydığı için 1.5-2 gün götürür demiş olması normal. 2 gün götürür derken 48 saat aralıksız kullanırsın demiyor herhalde, 2 gün ortalama kullanımda iş görür diyor. Bataryada sorun yok, sen telefon bağımlısısın.

Arkadaşım 11 buçuk saat kullanmışsın bir de günü çıkarmayacak diyorsun. Telefon incelemesi yapan insanlar bir kişinin gününün her saniyesini telefona bakarak geçirmeyeceğini varsaydığı için 1.5-2 gün götürür demiş olması normal. 2 gün götürür derken 48 saat aralıksız kullanırsın demiyor herhalde, 2 gün ortalama kullanımda iş görür diyor. Bataryada sorun yok, sen telefon bağımlısısın.

Evde olduğum için şu anlık 7.2 saat veriyor ekran süresini lakin okula gideceğim vakit parlaklıklığı artıracağımdan çok daha düşecek.

Hareket tuşları(kaydırmalı) kullanıyorum kolaylık olsun diye bir yerde gördüm çok şarj yiyormuş navigasyon tuşları bu doğru mu?

Geri
Yukarı