Galaxy A34 vs S20 FE

khaki

Hectopat
10K bandında sıfır telefon almayı düşünüyorum. Bu fiyatlara sizce hangisi tercih edilmeli? Samsung harici marka düşünülmeli mi?

Doğan vs BMW gibi karşılaştırma. S20 FE ezer geçer.

Fiyatları birbirine çok yakın olmasına rağmen forumda herkes A34 öneriyor. Bunun nedenini anlayamadım 🤔
S20 fe işlemci ve kamera açısından daha iyi ama güncellemesi ya bitti ya da sonuncuyu alacak (belli değil snapdragon lu modeli 2021 yılında çıktığı için belki android 14 ü alabilir)
a34 yeni çıktı 4 yıl güncelleme alacak.Özellikleri de kötü değil sadece s20 fe den biraz düşük.Güncel cihaz kullanmak istiyorsan a34 ama güncelleme sorun değilse senin için s20 fe yi öneririm.

Geçen hafta A34 aldım. S20 FE aklıma bile gelmedi. İlk zamanlarda şikayet okumuştum. O günden sonra o cihazı düşünmez oldum.:) A34 Şarjı iyi gidiyor. Normal yoğun kullanan birisine şarj dolu dolu 1 gün yeter. Az kullanan biri için. 2 günü rahat bulur. S20 FE güzel cihaz. Ben satın alırken zaten bir TikTok bir WhatsApp kullancağım için çok detaylı bir cihaza gerek yok. S7 kullanıyordum değiştirme kararı aldım. Cihazları görebileceğiniz bir elektronik mağzası varsa güzel olur. Daha rahat karar verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı