Galaxy A50 kullanılmadığı sırada kapanıyor

Yer
İstanbul/Ataşehir
Galaxy A50 cihazda kullanılmadığı vakit kapanma sorunu var.

Antivirüs uygulamasından olabilir denildiği için sildim ve uzun bir süre bu hatayı almamıştı. Kullanım sırasında ne kadar yoğun olarak kullansamda hiçbir sorunu olmuyor cihazın, fakat kullanılmadığı sırada bu sorunu yapıyor.

Cihaz kapalıyken güç tuşuna basılı tutunca açılmıyor, güç tuşu ile beraber ses açma tuşuna basılı tutunca açılıyor. Nedir bunun olayı? Ben anlayamadım. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi rica etsem?
Teşekkürler.

Hocam daha önce de sizi bu sorunla görmüştüm galiba. Bende aynı cihazı kullanıyorum ama böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. Bence cihazın kendisinde donanımsal bir kusur olabilir, garantiye yolladınız mı?
Otomatik yeniden başlatma kapalıydı eğer yanlış hatırlamıyorsam. Custom ROM hakkında ise bir bilgim yok.

Telefonun içine Custom ROM yüklenilmiş olabilir veya cihaz bakımından otomatik yeniden başlatma açık olabilir onu kapatın.

Custom ROM nedir, açıklayabilir misiniz rica etsem?
Ayrıca telefon daha önce hiç sıfırlanmadı. İlk kutudan çıktığı haliyle ve bu dediğiniz şey nasıl yüklenebilir? Kullanıcıdan habersiz mi yükleniyor, onu tam anlayamadım.

Sıfırlamak çözüm oluşturabilir demişler, mümkün müdür böyle bir çözüm?

Custom ROM nedir, açıklayabilir misiniz rica etsem?
Ayrıca telefon daha önce hiç sıfırlanmadı. İlk kutudan çıktığı haliyle ve bu dediğiniz şey nasıl yüklenebilir? Kullanıcıdan habersiz mi yükleniyor, onu tam anlayamadım.

Sıfırlamak çözüm oluşturabilir demişler, mümkün müdür böyle bir çözüm?
Custom ROM Arayüzü Samsungdan farklı olur ve cihazın olmayan özelliklerini açmaya yarar. (Önermiyorum)
Sıfır kutudan çıktıysa Custom ROM olması imkansızdır. Olmadı bir sıfırlayın hem batarya performansınız iyileşir hem de bu telefon yeniden başlama olayı düzelir diye düşünüyorum. Normal sıfırlıyacaksanız ilk başta Samsung hesabı ve Google hesabını kaldırıp öyle sıfırlamanız(bazen cihaz hata verip frp olayi oluyor kitleniyor çok nadir oluyor)

Custom ROM Arayüzü Samsung'dan farklı olur ve cihazın olmayan özelliklerini açmaya yarar. (Önermiyorum)
Sıfır kutudan çıktıysa Custom ROM olması imkansızdır. Olmadı bir sıfırlayın hem batarya performansınız iyileşir hem de bu telefon yeniden başlama olayı düzelir diye düşünüyorum. Normal sıfırlıyacaksanız ilk başta Samsung hesabı ve Google hesabını kaldırıp öyle sıfırlamanız(bazen cihaz hata verip frp olayi oluyor kitleniyor çok nadir oluyor)

Cihazın garanti bitimi bu yaz.
Garanti firmasına vermeyi düşünüyorum, bu durumda verileceği için cihazı sıfırlamaya gerek kalıyor mu?
Yoksa kullandığımız şekilde verebilir miyiz?

Cihazın garanti bitimi bu yaz.
Garanti firmasına vermeyi düşünüyorum, bu durumda verileceği için cihazı sıfırlamaya gerek kalıyor mu?
Yoksa kullandığımız şekilde verebilir miyiz?

Gerek kalmaz cihazi orada da sıfırlarlar isterseniz ha 1 ay beklerim derseniz garantiye gönderin başka yaşadığınız sorun oluyorsa.

Gerek kalmaz cihazi orada da sıfırlarlar isterseniz ha 1 ay beklerim derseniz garantiye gönderin başka yaşadığınız sorun oluyorsa.

1 ay ne için bekleyeceğiz acaba?
Ayrıca cihazda yeniden başlatma sorunu yok, kendi kendine kullanılmayınca kapanıyor cihaz hocam.

Garantiye gittiği zaman sıfırlanmasını istemiyorum, böyle bir şansımızda var mıdır?

1 ay ne için bekleyeceğiz acaba?
Ayrıca cihazda yeniden başlatma sorunu yok, kendi kendine kullanılmayınca kapanıyor cihaz hocam.

Garantiye gittiği zaman sıfırlanmasını istemiyorum, böyle bir şansımızda var mıdır?

Garanti Delta servisde olsa Samsung da olsa hepsi bir şekilde yazılım güncellemesi yapıldı diyerek sıfırlarlar.

Aldığınız yerde veya servise verdiginiz anda ithalat garantili ise cihazın çıktığı yere kargolanıyor işlem geliyor ve geliyor o süre 1 ay oluyor kısaca ben daha uzun beklemiştim J5 Prime telefonumda.

Garanti Delta servisde olsa Samsung da olsa hepsi bir şekilde yazılım güncellemesi yapıldı diyerek sıfırlarlar.

Aldığınız yerde veya servise verdiginiz anda ithalat garantili ise cihazın çıktığı yere kargolanıyor işlem geliyor ve geliyor o süre 1 ay oluyor kısaca ben daha uzun beklemiştim J5 Prime telefonumda.

Cihaz kutusunda Ouno servis yazıyor.
Oturduğum yere yakın bir yerde var Ouno.
Ben buraya gidip cihazı kutusu ile beraber teslim edebilir miyim peki?
Dediğinizi tam olarak anlayamadım.

Geri
Yukarı