Galaxy A50 vs RX17 Neo vs İkinci El Galaxy S8

Empyrean

Kilopat
Daha fazla  
Uzun araştırmalarım sonucu model sayısını ikiye indirmiştim. Ancak bugün Letgo'da bir adet S8 ilanı gördüm. 3 aylık S8 için 2500 TL ücret isteniyor. Sizce bu fiyata S8 alınır mı? Bana 21 ay garantisi olan bir S8 için fiyat makul geldi.

A50 ve RX17 Neo arasında da büyük bir ikilem yaşamıştım. RX17 Neo dün Media markt'ta 2300 TL'ye satılıyor idi. Parmak izi A50'ye göre çok başarılı olan bir telefon. Kamera performansı da A50'den daha iyi gibi.

Telefonu kardeşime alacağız. Oyun oynamıyor. Standart bir kullanıcı olduğunu söyleyebilirim.

Benim telefonda aradığım özellikler iyi bir ekran, iyi bir batarya performansı, uzun süre stabil çalışabilmesi ve kötü olmayan bir kamera.

Sizce bu telefonlardan hangisini almalıyız?

Teknosa 1600TL'ye Mi Mix 2 satıyor. Stokta kalan mağazalara bakmanı öneririm. Onun haricinde performans için Poco F1 batarya-kamera için Redmi N7 Pro tercih edilebilir.

S8'i aldık arkadaşlar.

Şu anki izlenimlerim gayet olumlu. Çocuk çok temiz kullanmış. Öyle ki şarj aletinin jelatinini bile çıkarmamış. Kulaklığı hiç kullanmamış ama kulaklığı pek beğenmedim. İyi değil, kötü de diyemem.
Play Store'den ''Phone INFO for Samsung'' indirdim. Samsung'un kendi uygulaması. Batarya sağlığı %98,9 görünüyor. İyi bir değer.
Kısacası telefonun sıfırdan farkı yok.

One Handed Operation+ indirdim telefona. Kardeşim bayağı sevdi bu uygulamayı. Gayet kullanışlı, basit ve eğlenceli görünüyor. Tavsiye ettiğiniz bu tarz kullanışlı uygulamalar varsa yazabilirsiniz.

Önerilerini yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı