Galaxy S7 Edge vs Galaxy S8

pottie4r

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
S7 Edge ile S8 arasında kaldım. Ben çerçevesiz ekranda sorun yaşayacağımı düşünüyorum ancak S8'in sunduğu üstün özelliklerden de mahrum kalmak istemiyorum. Arada fiyat farkı da var. Sizce aradaki farka değer mi? 1-2 yenilik için S8'e daha fazla para vermeye değer mi? S7 Edge'den S8'e geçen bir arkadaşımız varsa fikirlerini sunabilir mi?
Şimdiden hayırlı ramazanlar...

Çentikli ekran meselesi beni korkutuyor. O kadar para verip alışamazsam kafayı yerim.

Selamlar,
S7 Edge ve S8 gayet güzel telefonlar. İkisi de seni asla üzmeyecektir. Fakat alacakken S8 alman bence daha mantıklı. Uzun süre S7 Edge kullandım. S8'e geçtikten sonra hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım. Ayrıca çerçevesiz ekrana artık çoğu uygulama uyum sağlamış durumda. S8'de diğer markalar gibi çentik olmadığı için zaten çok kolay alışırsın.

Bir tanıdığımda Galaxy Note 8 var. Ondan 1 haftalığına alışmak için istedim. Çok sorun yaşadım. Kaç kere düşürdüm Allah bilir.

Peki bu fiyat bandında bana önerebileceğiniz başka telefon var mı? Bende Samsung denince akan sular durur ama sanırım bir değişiklik gerekiyor.

S7 kesinlikle alınmaz çok kavisli ekrana sahip asıl S7 kullanamazsınız bence S8 seçebilirsiniz.
Eğer büyük ekran kullanabilirim diyorsanız A70 bakın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı