Galaxy A6 2016 Buds FE bağlantısı

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro ---- Gamepad: 8BitDo Ultimate 2.4G
Merhaba hocalarım. Kardeşim için Buds FE aldım, almadan önce uyumluluğu var mı diye benim Buds 2'yi denedik telefonunda, Wearable'a sıkıntısız bağlandı, hatta aldığım satıcıya sordum evet uyumlu bağlanıp ayarlarını yapabilirsiniz dedi. Şimdi geldi kulaklık Wearable'a bağlamak istiyorum resimdeki hatayı veriyor. Sadece normal olarak Bluetooth'a bağlanıp kullanabiliyorum.

Buds 2 Android 7.0 ve üzeri destekliyormuş, Buds FE 8.0 ve üzeri. Bunu yeni öğrendim, kulaklığı da iade edemem artık galiba, açtım, kullandım çünkü. A6 2016 maksimum Android sürümü ne acaba, bizdeki 7.0, yazılımı güncellemeye bastığımda hiçbir şey olmuyor, bu root olayı var ya o mu var acaba telefonda, nasıl güncellerim Android sürümünü? Güncellenmiyorsa nasıl kulaklığı uygulamayla kullanırım?

Şimdilik kendi telefonuma bağlayıp ayarlarını yapıp tekrar kardeşiminkine normal olarak bağladım, ayarlar geçerli oldu o yönden sıkıntı yok da aktif gürültü engelleme ve ortam sesi özelliklerini kullanamıyor.

1708347229716.jpeg

A6 2016 senesinin de belirtildiği üzere çok eski belirtildiği üzere son sürümü de 7.0. Custom ROM ile Android yükseltilebilse bile orijinal Samsung uygulamaları kullanılabilir mi bilemiyorum.

A6 2016 senesinin de belirtildiği üzere çok eski belirtildiği üzere son sürümü de 7.0. Custom ROM ile Android yükseltilebilse bile orijinal Samsung uygulamaları kullanılabilir mi bilemiyorum.
Peki hiç bir başka yolu yok mu sürüm yükseltmeden?

Yeni konular

Geri
Yukarı