Galaxy A7 2017 orijinal şarj adaptörü şarj etmiyor

Fumetsu

Hectopat
OZET:Orjinal sarj adaptorum telefonumu yavas sarj ediyor ama babamin telefonunu hizli sarj ediyor,babamin yan sanayi sarj adaptoru telefonumu hizli sarj ediyor ama asiri isindigi icin takmak istemiyorum 2 adaptorde babamin telefonunu normal bir sekilde hizli sarj ederken benim telefonumda neden bu gibi sorunlar cikariyorlar?

Öncelikle herkese merhaba. Telefonum Samsung
Galaxy A7 2017. Telefonun orjinal şarj adaptörünü kullaniyorum fakat son 3-4 gündür ortada bir şey yokken ara sıra yavaş şarj problemiyle karşılaşıyordum. Şarj kablosunu birkaç kere cikartip takinca bu sorun cozuluyordu. Bugun ise bu problemi ne yaparsam yapayim cozemedim. Hatta telefon hicbir sekilde sarj almamaya bile basladi. Sadece kapaliyken ve bir sure bekledikten sonra 3-4 saat icerisinde %100 sarji gorebildim.

Az once babamin yan sanayi hizli sarj adaptoruyle benim adaptorumu degistirdim. Hatta su anda babamin telefonu benim sarj adaptorumle normal bir sekilde sarj oluyor. Ayni sekilde onun adaptorunude benim telefona taktim, benimki de onun adaptorle normal bir sekilde sarj oluyor. Adaptorleri karsilastirdim amper ve voltlari tutuyor. Fakat babamin adaptorunun benim telefona takiliyken cok kisa surede asiri isindigini fark edip telefona zarar vermemesi icin hemen cikardim. Sizce babamin telegonunu stabil sekilde sarj eden 2 adaptorun benim telegonumla kan davasi mi var?

Ben bu Türkçe ile konu açsam anında ceza yerim. Bir ay falan döşerler bide. İngilizce yazarsanız sorunu daha kolay anlayabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı