Galaxy A7 Güncelleme sorunu

Arkadaşlar romu bulup güncellemeyi yaptım. Rom gayet güzel. Antutu skorunu paylaşıyorum sizinle. Telefon zaten hızlıydı, güncelleme ile birlikte çok iyi oldu. :)

Screenshot_2015-09-14-04-55-59.png

Rusya ROM'u ile servise götürürsen cihazı sorun olabilir. Tekrar Türkiye ROM'u kurman gerekir. Başka bir sorun olmaz. Bir de Rusya'daki FD modeli. Ben F koduna sahip bir ROM kurmanı tavsiye ederim

Örneğin; Download firmware: A700FXXU2BOH1_A700FXEF2BOH1_XEF

Bunu indirirken de Samfirm Tool aracından yararlanmalısın. Hız sınırı olmadan indirme yapılabiliyor Sammobile sunucusundan bu araç ile.

http://forum.xda-developers.com/att...8dcfc75a6a3&attachmentid=3445842&d=1440092901
Abi bana nasıl yapacağımı tek tek anlatırmısın ben bu konuları hiç bilmiyorum da benim de geçmem lazım acil!

Kısa bir Google araştırması ile bulabileceğinizi düşünüyorum. Yarın sizin için bir araştırma yapacağım.
A7' ye kurduğum ROM;
Download firmware: A700FXXU2BOH1_A700FXEF2BOH1_XEF[/QUOTE
Abi nasıl indirdin bunu bana bunun mediafire.com veya dosya.tc gibi sitelere yükleyip linkini verir misin lütfen

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı