Galaxy A7 Telefonun Şarjdayken Kapanması

Yusuf Volkan

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi forumlar. Telefonu ilk aldığım zamandan beri yaşanan bazı sıkıntıları var ve ben bunlar hakkında sizden yardım almak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonun şarjı %5'in altına düştü uyarısı gelince ve oyun açıksa (veya herhangi bir uygulama olabilir) direkt şarj %2-1 gibi değerlere düşüyor ve ben buna bir anlam veremiyorum. Üstelik şarja takınca telefon kendini kapatıyor. Çok garip olaylar oluyor. Ve daha bitmedi!

Şarja takınca telefon kapandı diyelim, 10 dakka şarj oldu %10 şarj doldu ve telefonu açıyorum. Telefonun dokunmatiğinde sıkıntılar meydana geliyor (ne zaman şarja taksam hep böyle oluyor) galeriye girip resimlere bakacağım sırada resimleri değiştireceğim zaman sağa doğru sürüklüyorsam sola doğru gidiyor veya ana menüde de bu sorun yaşanıyor. Ekranı kaydırıyorum ama çok saçma olaylar oluyor. Oyun oynadığımda birkaç yere birlikte bastığımda algılamıyor. Sizce sorun neyde olabilir?

Bu konu hakkında çok önemli yardıma ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olun!

Garantisi varsa servise verin, yapacak başka bir şey yok. Telefonunuz da sıkıntı var.
Onu çok düşündüm fakat telefonun başka bir sorunu olmadığından sorunsuz gidip başka bir sorunla döneceğini düşünüyorum. Ve telefon şuan 7-8 aylık. Garantiye güvenemiyorum açıkçası.. Telefonu İstanbul Bilişimden aldım gene oraya götürüp mü vermeliyim servis için?

Evet, oraya vermelisiniz. Garantiden korkmanıza gerek yok, eğer 20 iş günü içerisinde telefonunuz yapılmazsa size ya yeni bir telefon verecekler ya da para iadesi isteyeceksiniz. A7 güzel telefon şansına arızalı çıkmış, mutlaka servise gönderin.
Yardımın için teşekkür ederim. Sabahtan beri bi cevap bekliyordum.. Değerli yorumun için gerçekten teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı