Galaxy A71 nereden alınır?

Turkcell mi? Hepsiburada mı?

• Hepsiburada

• Turkcell

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar. Ben Samsung Galaxy A71 alacağım. Ya Hepsiburada'dan alacağım 3300 TL'ye. Ya da 3200 TL'ye Turkcell'den alacağım. Sizce hangisi daha iyi? Ben hep telefonlarımı Hepsiburada satıcından bizzat aldım. Resmi garantili.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Turkcell'den bakıyorum peşin fiyat 3.699 TL olarak görüyorum. Fakat Hepsiburada'da 3300 TL herhangi bir değişiklik pek göremedim. Yani Hepsiburada'dan alman sanda +300 TL sağlayacaktır.

Şu an Turkcell'den bakıyorum peşin fiyat 3.699 TL olarak görüyorum. Fakat Hepsiburada'da 3300 TL herhangi bir değişiklik pek göremedim. Yani Hepsiburada'dan alman sanda +300 TL sağlayacaktır.
Turkcell bayisinde bugün gidip konuştuğumda peşin olarak 3200 TL diye indirim olduğunu söylediler. Birkaç gün içinde bitebilir dediler hatta.

Turkcell bayisinde bugün gidip konuştuğumda peşin olarak 3200 TL diye indirim olduğunu söylediler. Birkaç gün içinde bitebilir dediler hatta.

HMM indirim olsaydı bence sayfada da gözükürdü dediğine göre bayi de indirim var o zaman bayiyi kullan hem beklememiş olsursun hem de indimli alırsın zaten telefon aynı telefon olduğu ve farklı özelliklerde başka bir sürümü olmadığı için pek fark yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı