Galaxy Ace 5830i "Please check your network connection and System time" hatası

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili Technopat yetkillileri ve üyeleri. Öncellikle size sevgilerimi iletiyorum bir şey sormak istemiştim.
Benim telefonum 80 TL'ye aldığım bir telefondur Samsung Galaxy Ace 5830I
YouTube'de bir sorun var telefonumda YouTube yüklü fakat "There was a problem while starting up please check your network connection and System time" hatası alıyorum.
Saati ve her şeyi doğru olmasına ve modemin tam dibimde olmasına rağmen bu YouTube uygulaması neden böyle yapıyor? Yardım eder misiniz?
  • Android sürümü 2.3.7
  • Ana bant sürünü S5830IXXKL1
  • Kernel sürümü 2.6. 35.9 root@Dell87#1
  • Yapım numarası GINGERBREAD. XXKL2
Telefon üzerinde modifie yaptığımdan dolayı gittim internetden modifie edilebilir parçalar aldım.
Modifie edilmiş özellikleri:
  • Depolama 3 GB
  • RAM 4 GB
  • İşlemci Dual Core 800 MHz arm cortex A9
  • Grafik işlemcisi yani GPU mali 400 mp
  • Video kayıt çözünürlüğü ise 144P den 360P kadar normalde 144P çekiyordu
  • Samsung S5620'nin ön kamerası CIF (352 X 288) i leğimledim ön kısma
  • Arka kamera 5 MP
Not: Ön kamera hariç tüm parçaların hepsi Samsung Galaxy Ace 2'e aittir.
Sırf istediğim bir oyunu kurabilmek için bu sistemi modifiye ettim ve işe yaradı. Her şey harika dün bir güncelleme uyarısı aldım kabul ettim 1 gün sürdü tabii ki güncelleme bitince bir baktım Android 2.3. 7 olmuş. Neyse konumuzdan saptım galiba. Lütfen YouTube'daki hatayı nasıl çözerim yardım eder misiniz? İyi günler ya da iyi akşamlar.
Ayrıca bu modifie telefonu gerçek anlamda kullanılabilir hale getirdeğil mi diye soranlar olacaktır kesinlikle kullanılabilir hale getirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazdaki sertifikalar çok eski olduğundan olabilir. Custom ROM ile daha güncel bir Android sürümüne geçin.
stock rom olarak ne önerirsiniz stock rom modifie yi kötü etkilermi sonuçta ön kamera dışındaki herşey samsung galaxy ace 2 e ait ön kamerasıda samsung s5620 monte a ait
ayrıca ceza yememin sebebi nedir başlığı mı hatalı yaptım

Modifikasyonu nasıl yaptınız?
değiştim işte leğimlenmesi gerekenleri leğimledim leğimlenmesi gerekmeyenleri taktım
Modifikasyonu nasıl yaptınız?
günümüz teknolojisinde herşey mümkündür bu devirdeki çocuklar elektironik herşeyi daha çok kavrayabiliyor bunu unutmayın sizin o 98 yılındaki nokialar şimdi yok :) telsizler vb haliyle internetde istediğin her bilgiyi 10 saniyede tek tıkla bulabiliyon yani yapması basit

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı