Galaxy Ace için ROM

CyanongenMod 11 yükle. Acayip süper oldu telefon. S3 mini kullanıyorum. İlk başta CWM 6.0.2.7 kurdum odin ile (CWM Atmadan önce Geliştirici Seçenekleri > USB Ayıklama Modunu açın). Daha sonra CM ROM ve GApss'i SD karta attım. CWM'ye girip Data Factory Reset, Wipe Data Cache, Wipe Data Dalvik yaptım. Ardından Install From SD Card'a girip CM ROM, GApss kurdum. Reboot System Now dedim ve bu işi bitirdim.

Bu işi bana adım adım anlatacak biri yok mu? Birde çoğu kişi Wifi'ye bağlanamama, mobil ağa erişememe gibisinden sorunlarla karşılaştığı söylüyorlar.

Cm mod Bahsediyorsak evet doğru. 4.3 ve alt sürümlerinde yani cm10 cm9 gibi sürümlerinde bu tür sorunlar var. İstersen yardım edebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana Bir Kaç Sorum Var:
1-Telefonun Rootlu mu?
2-Root Dosyaların Var mı?
3-Önceden Bunlarla Hiç Uğraştın mı?
4- Bunların Hiç Birisiyle İlgilenmediysen Aşağıdaki Linkte Vereceğim Programları İndir Bunları Root Yaparken Kulanıcaz:

Download Odin 3.09 - Odin download with Samsung ROM Flashing Tool
(İki Sürümden Birini İndir)

USB Driver:

Samsung Andorid USB Driver for Windows | SAMSUNG Developers

Root Dosyası:

Samsung S5830i Galaxy Ace Root Dosyası : Ceplik Dosya

Bunları indir ardından telefonunu dowloand mod aç. Yani telefon kapalı i̇ken ses kısma + home +güç tuşuna basılı tut açılacaktır.

Ardında odini yönetici olarak çalıştır.

Pda'ya tıkla ve açılan yerden sana verdiğim root dosyalarını seç 1 dosya zaten winrar dan çıkar tabi dosyaları:

Sonrada start bas ve bekle Telefonun CWM mod açılacaktır.
Artık hayırlı olsun telefonun rootlu bundan sonra i̇stediğin romu yükleyebilirsin.

NOT:
Yükleme sırasında olacak sorunlardan sorumlu değilimdir. Bunlar önceden denenip onaylanmıştır.
Bu işlemleri yaptıktan sonra telefonunuz garanti dışı kalacaktır.
Ne olursa olsun telefonunuzu yükleme sırasında telefonunuzun usb den çıkarmayın.
Elektrik kesilmesi ve benzeri durumlarda telefonunuz brick olur.

Eğer Yapamazsınız Şu Videoyu İzleyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevaplar;
1- Hayır.
2- Hayır.
3- Hayır.
Dediklerini bilgisayara indirdikten sonra sd card'a atacak mıyım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı