Galaxy Buds 2 alınabilir mi?

• Konuyu başlatan Met0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 141

Met0

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Galaxy S23 cihazım var ve Samsung Galaxy Buds 2 alınır mı? Yoksa herhangi bir kulaklık da iş görür mü? Samsung daha uyumlu diye duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Merhaba, ben 1 ay önce ufak çaplı bir araştırma yapıp kulaklığı satın aldım şöyle anlatayım,
Gürültü engelleme özelliği gerçekten kulak içi bir kulaklığa göre gerçekten iyi rüzgarı araç seslerini ciddi mana da kesiyor,
Ortam sesi de fena değil müzik çalarken yanınızdaki kişiyi duyabiliyorsunuz,
Ses kalitesi güzel, uygulamamdan kontrol ediliyor olması da gayet güzel bir özellik, şık ve kibar bir duruşu var. 1 ay kulandım bundan önce Apple kablolu kulaklığını kullanıyordum ve rahatlıkla almanızı tavsiye ederim ama tabii biraz daha araştırıp bu ürünü daha fazla kullanan kullanıcılarla da konuşabilirsiniz.

Alınır hocam. Bir süre kullandım, Apple cihaza geçtiğim için satıyorum fakat Samsung devam etseydim memnundum. Özetleyecek olursam ANC ve çevre sesler konusunda ortalamanın bir tık üstü diyebilirim, kullanışlı. Kulaktayken dokunmatiğinin yeri karışabiliyor, boşa basabiliyorsunuz. Çok sık olmasa da kulaktan düşüyormuş gibi olup düzeltme ihtiyacı duyabiliyorsunuz. Ses kalitesi bakımından da ortalama bir kalitesi var, memnun eder eğer beklenti çok yüksek değilse. Mikrofonu da kapalı ortamda kullanışlı fakat dışarıda kullanmak biraz zor. Karşı taraf sizi duymakta sıkıntı yaşayabiliyor. Kulakta ağrı yaşamadım. Bunları Samsung telefon kullanarak tecrübe ettim, en uyumlu şekliyle. Alakasız marka kulaklık almaktan bana kalırsa her türlü iyidir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı