Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Buds 2

oguzhan0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fikir ve yardımlarınıza ihtiyacım var. İş yerinde forklift ile kulaklığın üzerinden geçtim pastırma gibi oldu, kulaklık almam lazım ve Samsung AKG hariç hiçbir kulaklık hoşuma gitmiyor. Cihazım Xiaomi Mi 11t. Önceden Buds Live kullanıyordum, şu an Galaxy Buds 2 almayı düşünüyorum ama ikisi arasında çok kararsız kaldım. Siz Buds 2 Pro'mu yoksa direkt Buds 2 mi önerirsiniz? Aradaki o farkı vermeye gerek var mı sizce?
Not: Bu iki kulaklık harici "ben gerçekten kefilim, istisnasız öneriyorum" diyebileceğiniz marka model varsa fikirlere açığım.

Buds 2 Pro ANC olsun rahatlık olsun Buds 2'nin çok önünde fiyat farkı değer. Telefonunuz Samsung olsa direk önerirdim. Jabra 7 Pro modelini bakabilirsiniz telefonunuz Xiaomi olduğu için.

Buds 2 Pro ANC olsun rahatlık olsun Buds 2'nin çok önünde fiyat farkı değer. Telefonunuz Samsung olsa direk önerirdim. Jabra 7 Pro modelini bakabilirsiniz telefonunuz Xiaomi olduğu için.

Buds 2 aldım direkt Vatan Bilgisayar'dan 1499 TL'ye. ANC'yi kulaklığa sadece anlatmışlar haberi olsun diye, kulaklığın ANC'den haberi bile yok. Hijyen ürünü diye iade almıyorlar. Samsung'ta nasıldır bilmiyorum ama Xiaomi'de köpek gibi pişman oldum. 200 TL'ye sıradan kablolu kulaklık alsaydım keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı