Galaxy Buds 2 Alınır mı?

Henüz sipariş vermedim para hali hazırda var almak istiyorum ama siparişi vermiyorum bi türlü neden bilmiyorum 😅 eğer unutmazsam alınca bu konuya ekleme yaparım sizi etiketleyerek :)

Evet efenim kulaklığı 4-5 gün deneyimlemiş olarak yazıyorum şimdi, mediamark'tan 999TL'ye aldım ertesi gün hepsiburadada 890TL oldu 😑, öhöm devam edeyim
Kulaklık elime ulaştı kurulum oldukça hızlıydı kolayca bağlandım ve kullanmaya başladım, kulaklığı ilk taktığınızda kulaklık iki kulaklığa da ses göndererek kulağınıza uyumluluğuna bakıyor muhtemelen dışarı ne kadar ses çıkıyor onu ölçüyor, benim kulağıma harika oturdu zaten incelemelerde kulağa en iyi oturan samsung kulaklık deniyordu ergonomi konusunda tatmin oldum, ses performansı oldukça iyi galaxy wearable üzerinden sabit ekolayzır ayarları yapabiliyorsunuz ben normal kullanıyorum ama bas modu denedim ve gerçekten hatrı sayılır bir fark var bas modu gayet iyi, gürültü engelleme iyi ortam sesi iyi ama ben ikisi de kapalı kullanıyorum, bataryası oldukça iyi gidiyor, siyah rengi aldım gerçekten çok güzel, evin bir ucundan diğer ucuna gidince araya 3-4 duvar girince sonunda koptu bağlantı 😂, kulaklığı bayağı beğendim bir sorun yaşamadım
Ben de kullanıyorum 2 haftadır. 800 ₺ ye almıştım hb üzerinden. Kesinlikle parasını hakediyor.
Ben de dün aldım bu kulaklığı fakat Aktif Gürültü Engelleme ve Ortam Modu açıkken az da olsa rüzgar sesi gibi bir cızırtı geliyor. Kapalı moda aldığımda ise bu ses kesiliyor tamamen kulak tıkacı gibi oluyor. Sizde de böyle bir durum var mı?

Bir de bluetooth ile bağladığınızda bluetooth sekmesinde cihazın adı ne olarak gözüküyor? Koduyla beraber söyleyebilir misiniz?

Kulaklığı kullananlar memnun mu? Özellikle dışarıda telefon görüşmelerinde tatmin edici mi?

Buds Pro yerinde Buds 2 daha mı iyi tercih olur?

Kulaklığı kullananlar memnun mu? Özellikle dışarıda telefon görüşmelerinde tatmin edici mi?

Buds Pro yerinde Buds 2 daha mı iyi tercih olur?
Ben ilk çıktığından beri kullanıyorum. Bu süreçte Bluetooth bağlantısında sorun yaşadığım için servise gönderdim. Değişim yapıldı. Windows üzerinden kullanmak tam bir ölüm. Ben biraz pişman oldum aldığım için. Şu an benim için atsan atılmaz satsan satılmaz konumunda. Mecbur kullanıyorum.

Ben ilk çıktığından beri kullanıyorum. Bu süreçte Bluetooth bağlantısında sorun yaşadığım için servise gönderdim. Değişim yapıldı. Windows üzerinden kullanmak tam bir ölüm. Ben biraz pişman oldum aldığım için. Şu an benim için atsan atılmaz satsan satılmaz konumunda. Mecbur kullanıyorum.

Windows'ta sıkıntı çıkarmasına şaşırdım. Acaba Buds Pro ile fark var mıdır?

Windows'ta sıkıntı çıkarmasına şaşırdım. Acaba Buds Pro ile fark var mıdır?
Ben de windows'ta aşırı sıkıntı yaşıyorum ses inanılmaz gecikmeli ve kalitesiz oluyor ama telefonumda kullanırken tek kelimeyle şahane zaten bilgisayarda kullanma amacı ile almadığım için zerre pişmanlık duymuyorum son derece memnunum ama bilgisayar da da kullanmak için alıyorsanız almayın bluetooth kulaklıkla zaten oyun oynanmaz ama buds 2 ile bilgisayar da video da izlenmez berbat o konuda, telefon görüşmesinde sorun yaşamadım gayet iyi

Ben de Windows'ta aşırı sıkıntı yaşıyorum ses inanılmaz gecikmeli ve kalitesiz oluyor ama telefonumda kullanırken tek kelimeyle şahane zaten bilgisayarda kullanma amacı ile almadığım için zerre pişmanlık duymuyorum son derece memnunum ama bilgisayar da da kullanmak için alıyorsanız almayın Bluetooth kulaklıkla zaten oyun oynanmaz ama Buds 2 ile bilgisayar da video da izlenmez berbat o konuda, telefon görüşmesinde sorun yaşamadım gayet iyi

Bilgisayarda ses kayması epey yoğun mu?

Ben de almayı düşünüyorum, baktığım kadarıyla iyi bir kulaklık. Özellikleri de tatmin etti beni. Zaten Windows’ta kullanmak gibi bir amacım olmadığı için sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum.
Kafama takılan tek şey 1100 TL fiyatı hak ediyor mu etmiyor mu? Açıkçası 1000 TL lansman fiyatı ve bu ekonomi ile normal olduğunu düşünüyorum. Yine de kullananlardan duymak isterim. 😁

Ben de almayı düşünüyorum, baktığım kadarıyla iyi bir kulaklık. Özellikleri de tatmin etti beni. Zaten Windows’ta kullanmak gibi bir amacım olmadığı için sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum.
Kafama takılan tek şey 1100 TL fiyatı hak ediyor mu etmiyor mu? Açıkçası 1000 TL lansman fiyatı ve bu ekonomi ile normal olduğunu düşünüyorum. Yine de kullananlardan duymak isterim. 😁
Hepsiburada da 990TL .

Geri
Yukarı