Galaxy Buds 2 vs Galaxy Buds FE

TahaBal

Hectopat
Daha fazla  
Günlük kullanım için kulaklık arıyorum ve Samsung telefonum olduğu için bu iki kulaklık gözüme çarptı. Kulaklıklar hakkında pek bilgim yok, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buds 2 ile Pro arasında ne kadar fark var ses kalitesi olarak?

Buds 2 Pro Buds 2'ye göre basları daha doygun verdiğini söyleyebilirim eğer Hi-Fi bir şekilde müzik dinlerseniz farkı anlayabiliyorsunuz çok kolay bir şekilde ve küçük bir şey daha var hoparlörden mi kaynaklı yoksa tasarım yapısından dolayımı bilmiyorum ama gelen ses daha içeriden geliyor fakat olumlu şekilde etki ettiğini söyleyebilirim. Not: 24-bit ses destekliyor fakat o kalitede bir ses bulamadığım için henüz deneyimleyemedim.

Buds 2 Pro Buds 2'ye göre basları daha doygun verdiğini söyleyebilirim eğer Hi-Fi bir şekilde müzik dinlerseniz farkı anlayabiliyorsunuz çok kolay bir şekilde ve küçük bir şey daha var hoparlörden mi kaynaklı yoksa tasarım yapısından dolayımı bilmiyorum ama gelen ses daha içeriden geliyor fakat olumlu şekilde etki ettiğini söyleyebilirim. Not: 24-bit ses destekliyor fakat o kalitede bir ses bulamadığım için henüz deneyimleyemedim.

Bende de Buds 2 Pro varda. D Buds 2 ile farkını merak etmiştim. Teşekkürler.

Galaxy Buds 2 almış bulunmaktayım, sesi gayet iyi ve bassları da güzel fakat problem büyük ihtimalle bende kulağımı biraz rahatsız ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı