Çözüldü Galaxy Buds 2'yi bilgisayara bağlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaDemirci

Hectopat
Kek günü
Selam birkaç gün önce Galaxy Buds 2 aldım. Masaüstü bilgisayar kullandığımdan Bluetooth adaptörü gerekiyor bağlamak için. Adaptörü taktığımda Bluetooth geliyor bilgisayara ama cihaz ekle dediğimde birkaç dakika beklememe rağmen kulaklığı bulamıyor. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleme:
Çözüm
Kulaklıklar kılıfında iken, iki kulaklığa da parmaklarınızla aynı anda 3-5 saniye dokunun.
Işıklar yanıp sönmeye başladığında kulaklıklar arama moduna geçecek. Bilgisayarınızdan da arama yaptığınız zaman bağlayabileceksiniz.

Bilgisayara Galaxy Buds uygulamasını kurup, Aktif Gürültü Engelleme ve ortam Sesi özelliklerini de kullanabilirsiniz.
Kulaklıklar kılıfında iken, iki kulaklığa da parmaklarınızla aynı anda 3-5 saniye dokunun.
Işıklar yanıp sönmeye başladığında kulaklıklar arama moduna geçecek. Bilgisayarınızdan da arama yaptığınız zaman bağlayabileceksiniz.

Bilgisayara Galaxy Buds uygulamasını kurup, Aktif Gürültü Engelleme ve ortam Sesi özelliklerini de kullanabilirsiniz.

Çözüm

teşekkürler dokunduktan sonra oldu. Hafif cızırtı geliyor peki normal midir sizce yoksa düzeltmenin yolu var mı?

Teşekkürler dokunduktan sonra oldu. Hafif cızırtı geliyor peki normal midir sizce yoksa düzeltmenin yolu var mı?

Bluetooth alıcısının kalitesi, aranızdaki mesafe gibi faktörlerden dolayı olabilir. Ofis bilgisayarımda bu sorunu yaşamıyorum ama evde denem imkanım olmadı.

Selam birkaç gün önce Galaxy Buds 2 aldım. Masaüstü bilgisayar kullandığımdan Bluetooth adaptörü gerekiyor bağlamak için. Adaptörü taktığımda Bluetooth geliyor bilgisayara ama cihaz ekle dediğimde birkaç dakika beklememe rağmen kulaklığı bulamıyor. Sebebi ne olabilir?

Merhaba acaba kulaklığın mikrofonundan da yararlanabildiniz mi bağladıktan sonra?

Yeni konular

Geri
Yukarı