Galaxy Buds FE alınır mı?

Sparroww

Decapat
Daha fazla  
Dostlar selam. Galaxy Buds FE modelini almayı düşünüyorum. Bu fiyata daha iyisi var mıdır? Telefonum Samsung olduğu için aynı marka bir kulaklık almak istedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kulaktan düşme gibi bir problem yaşadınız mı? Bir de Galaxy Buds 2 ve Buds FE arasında çok fark var mıdır?

Genel anlamda evet ufak farkliliklar var kablosuz şarj vs gibi.

Benim elimde Buds 2 var 1100 TL'ye almıştım memnunum kulaktan düşme gibi olaylari yok. Aktif gürültü engelleyici çok iyi çalışıyor, şarj performansından memnunum, tizz ve basslari iyi.
Onun harici Buds FEnin şarj süresi biraz daha fazla veriyor diye biliyorum.

Benim elimde Buds 2 var 1100 TL'ye almıştım memnunum kulaktan düşme gibi olaylari yok. Aktif gürültü engelleyici çok iyi çalışıyor, şarj performansından memnunum, tizz ve basslari iyi.
Onun harici Buds FEnin şarj süresi biraz daha fazla veriyor diye biliyorum.
Aslında ilk başta buds 2 almak vardı kafamda. Ama fe daha yeni teknoloji olduğu için onun tarafına kaydım. Aralarında da 200 tl gibi fark var. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleme:
Aslında ilk başta Buds 2 almak vardı kafamda. Ama FE daha yeni teknoloji olduğu için onun tarafına kaydım. Aralarında da 200 TL gibi fark var. Siz hangisini tavsiyele edersiniz?

Yani derseniz bütçem kısıtlı Buds FE alırsanız da üzmez.
Ayrıca Buds 2 de bir 360 Audio ses özelliği vs var. Telefonunuz Samsung mu?

Evet, Samsung note 10 lite kullanıyorum.

Aslında bütçem kısıtlı değil ama kararsız kaldım 😀

Son düzenleme:
Evet, Samsung Note 10 Lite kullanıyorum.

Aslında bütçem kısıtlı değil ama kararsız kaldım 😀

Olmazsa bir MediaMarkt veya Teknosa'ya gidip deneyin.
Aralarinda farklar belli zaten Buds 2: Artıları kablosuz şarj özelliği, 360 Audio ve IPX sertifikasi vs gibi özellikler.
Buds FE yi tam incelemedigim için bilmiyorum ama Buds 2 konusunda ben memnunum bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı