Galaxy Buds FE alınır mı?

Kaandrick Lamar

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonum Galaxy A34 5G dostlar. Buds FE alınır mı? Alınmaz derseniz o fiyatta ne önerebilirsiniz? Kulaklığın s serisi samsung telefonlarda iyi performans versiğini duymuştum. Aynı performansı a serisinde de veriyor mu? Telefon görüşmelerinde ve yabancı rap müzik dinlemek için kullanacağım. Ortalama üzerinde bass performansı istiyorum.

Kulaklığı aldım, geldi. İlk 2 günlük deneyimim şu yönde; kulaklık üzerinden dokunmatik olarak ses açıp kapama yok. Benim için büyük eksi oldu. İçerisinden çıkan silikon uçların neredeyse her biri aynı boyutta ve benim kulağım büyük olduğu için tam sarmıyor. Bu sebeple gürültü engellemeyi de tam performanslı kullanamıyorum. Silikonlar özel olduğu için başka silikon takmayı denemedim bile. Geri kalan her şey mükemmele yakın. Samsung telefonlar ile rüya gibi çalışıyor.

Kulaklığı aldım, geldi. İlk 2 günlük deneyimim şu yönde; kulaklık üzerinden dokunmatik olarak ses açıp kapama yok. Benim için büyük eksi oldu. İçerisinden çıkan silikon uçların neredeyse her biri aynı boyutta ve benim kulağım büyük olduğu için tam sarmıyor. Bu sebeple gürültü engellemeyi de tam performanslı kullanamıyorum. Silikonlar özel olduğu için başka silikon takmayı denemedim bile. Geri kalan her şey mükemmele yakın. Samsung telefonlar ile rüya gibi çalışıyor.
Ses açıp kapama varmış, benim hatam görmemişim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı