İnceleme Galaxy Buds Pro

Selamlar Sosyal sakinleri, okuduğunuz bu incelemede konuğumuz Buds Pro olacak.
Kendisini almayı da başardım. İşleri olan ürün teslimatını unutan Y*rtiçi Kargo'ya teşekkürlerimizle başlayalım.
Bu incelemeye vesile olan konumu görmeyenler için:

İlk olarak Galaxy Watch Classic 42mm ile başladım incelememe. Dilerseniz ona da aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Bundan önce bir Samsung kulaklık deneyimlemedim. Hiçbir kulaklığı ile karşılaştırmayacağım.

Artılarından başlayayım:

+ Ses kalitesi yüksek seslerde bile gayet tatmin edici.
+ Kutusu gayet iyi bir plastikten yapılmış. Elde kalacak hissi vermiyor.
+ Kutunun kendi kendine açılması oldukça zor.
+ Bağlantısı çok kolay. Özellikle Earbuds'lardan geçen birisi olarak bu cidden hoşuma gitti.
+ Kulaklıklar çok hızlı şarj oluyorlar.
+ Gürültü engelleme çok stabil çalışıyor.

Eksileri:

- Kutusu bile matken neden parlak yapıldığını anlamadım. Toz, tüy gibi şeyler çok çabuk üzerine yapışıyor.
- Üzerindeki dokunmatik alan tek tıklasam bile çift tıklayarak sürekli şarkı değiştirmeme neden oldu. Cidden tilt ediciydi sevdiğim şarkılar geldiğinde.
- Kulaklıklar kutunun içinde pek sağlam durmuyorlar. Onları tutan mıknatıslar çok güçlü değiller. Ters çevrilince düşüyorlar.
- Kulaklıklara oranla kutusu da bir hayli yavaş şarj oluyor. 15W Xiaomi şarj adaptörü ve kablosu ile denedim.
- Gürültü engelleme ani seslere pek etki edemiyor.

Kulaklıktan görsellerimiz:

IMG_5176.JPG
IMG_5177.JPG

IMG_5179.JPG
IMG_5180.JPG
IMG_5181.JPG
IMG_5182.JPG

IMG_5178.JPG

İncelememe ayırdığınız değerli vaktiniz için çok teşekkür ederim.
Merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz, elimden geldiğince cevap bulmaya çalışırım.

Ekosistem için beklediğim son ürün olan telefonum için malum, yukarıdaki kargo şirketini bekliyorum.
Eğer isterseniz Galaxy Watch 4 44mm için inceleme yazabilirim. Classic değil.
Yarın veya Pazartesi günü elimde olacaktır, 1-2 haftaya kadar da deneyimlerimle beraber incelemesini yazarım.

Sonraki, muhtemelen son, incelememde görüşmek üzere Sosyal sakinleri!

Son düzenleyen: Moderatör:
İnceleme için teşekkürler, tam da almayı düşünüyordum şu aralar.
Güzel inceleme olmuş eline sağlık.
Teşekkür ederim :)
Cihazı bende kullanıyorum ve (bence) eksiler biraz öznel olmuş toz konusu misal.
Yorumunuz için teşekkür ederim. İnceleme yazmakta pek usta değilim henüz. Düşe kalka öğreneceğiz :D Bir sonraki incelemem de dikkat edeceğim.
Ayrıca toz konusu için, benimkiler beyaz oldukları için üzerinde siyah bir şey hemen kendini belli ediyor.

Gecikme değeri nasıl acaba? Çok hissediliyor mu?
Telefonumu "Alo Alo" için kullanan birisi olduğumdan dolayı hiç bilmiyorum. Yalnızca müzik dinlerken denedim. Onda da pek hissedemedim.

Kulaklık dışarıya fazla ses iletiyor mu? Otobüste giderken yanımda oturanlar duyabilir mi yani? 🙂
Sesi bir türlü %50'ye getiremedim. Ama %60 yapınca sadece tını da olsa dışarıdan duyulmaya başlıyor. Ama %60 falan demeyin, cidden daha fazlası zaten kulak acıtıyor. Henüz günlük kullanımda %40'tan fazlasına ihtiyacım olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı