Galaxy Earbuds+ nasıldır?

01trk

Kilopat
Daha fazla  
Galaxy Earbuds+ kullanan arkadaşlar deneyimlerini anlatabilir mi acaba ses kalitesi nasıl, ses seviyesi tatmin edici mi, benim için en önemli konu olan telefon görüşmelerinde gürültü engelleme performansı nasıl, bu kulaklığı bilgisayarda oyun, film vs. için kullanmayı da düşünüyorum ses gecikmesi oluyor mu ve aklıma şu an gelmeyen diğer konularda bilgi verebilir misiniz?

Galaxy Earbuds+ kullanan arkadaşlar deneyimlerini anlatabilir mi acaba ses kalitesi nasıl, ses seviyesi tatmin edici mi, benim için en önemli konu olan telefon görüşmelerinde gürültü engelleme performansı nasıl, bu kulaklığı bilgisayarda oyun, film vs. için kullanmayı da düşünüyorum ses gecikmesi oluyor mu ve aklıma şu an gelmeyen diğer konularda bilgi verebilir misiniz?
Hocam eskisine göre çok daha iyi bir model. Hem malzeme kalitesi hem de ses kalitesi olarak. Ama o kadar para verilir mi bilmiyorum. İsterseniz bloğumda detayları da var. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eskisine göre çok daha iyi bir model hem malzeme kalitesi hem de ses kalitesi olarak. Ama o kadar para verilirmi bilmiyorum. İsterseniz bloğumda detayları da var. :)
Hocam şu anda blogunuzda anlattığınız haylou gt1'i kullanıyorum ve telefonla konuşma diye bir özellik yok bu kulaklıkta😄 Bu parayı vermeye razıyım şu anda iki gun oncesine airpods pro'yu düşünüyordum😄

Hocam şu anda blogunuzda anlattığınız haylou gt1'i kullanıyorum ve telefonla konuşma diye bir özellik yok bu kulaklıkta😄 Bu parayı vermeye razıyım şu anda iki gun oncesine airpods pro'yu düşünüyordum😄
Evet zaten bilerek mikrofonu ile ilgili yorum yapmadım. Ama üvey kardeşi Airdots'a göre her yönden daha iyi. Alabilirseniz Airpods 2 öneririm. Galaxy Buds benim kulağımda pek rahat durmadı çokta iyi his vermiyor açıkçası ama sesi kalitesi çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı