Galaxy Exoc GTX 1050 Ti vs RX 560

1050 Ti daha iyi ama alacaksanız ikisini de almayın RX 570,580 varken aklınızda bulunsun.
Bütçeme uygun olarak bu iki kartı söyledim oynadığım pek fazla iyi oyun yok.
PES 2019.
Steam csnz.
Belki CS GO ile PUBG bu ekran kartı da çok iyi idare edebilecek diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti daha iyi ama alacaksanız ikisini de almayın RX 570,580 varken aklınızda bulunsun.
Arkadaş ne RX miş AMD'nin RX kartları eski oyunda sorun çıkartıyor. NVIDIA'da çıkarmıyor. RX 570 watman sorunu yaşadı abim. RX 570 de güzel RX 580 de ama eski oyunlarda sorun çıkartıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş ne rx miş amd nin RX kartları eski oyunda sorun çıkartıyor Nvidia da çıkarmıyor rx 570 watman sorunu yaşadı abim rx 570 de güzel rx 580 de ama eski oyunlarda sorun çıkartıyor

Ben kendim kullandım RX 570, 580 aynı şekilde tüm arkadaşlarım kullanıyor kardeşim dahil ne sorunmuş bu arkadaş bir siz mi yaşıyorsunuz. Ayrıca eski oyunda sorun çıkaran ekran kartı değil Windows büyük ihtimalle sorunu söyleyin çözelim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı