Galaxy Grand Neo "Ağda kayıtlı değil" hatası

arr05

Hectopat
Yer
Tanrı Dağı
Daha fazla  
Arkadaşlar, Samsung cihazımda bu hatayla karşılaşıyorum, birçok yöntemi denedim. Yeniden başlattıktan sonra biraz kullanıyorum, 20 dakika sonra internet kesiliyor ve arama yapmaya çalıştığım zaman aynı hatayı alıyorum. Ne yapmam gerekir?

Telefonu resmi bir satıcıdan mı aldın yoksa ikinci el ya da mahalle telefoncusu gibi bir yerden mi? Çünkü imei atılmadan şüphelendim.

Arkadaşlar, Samsung cihazımda bu hatayla karşılaşıyorum, birçok yöntemi denedim. Yeniden başlattıktan sonra biraz kullanıyorum, 20 dakika sonra internet kesiliyor ve arama yapmaya çalıştığım zaman aynı hatayı alıyorum. Ne yapmam gerekir?

Hocam imei sorgulaması yapar mısın? Ne yazıyor orada?

IMEI sorgulatmayı yaptım IMEI'de sorun yok arkadaşlar.

Telefonu resmi bir satıcıdan mı aldın yoksa ikinci el ya da mahalle telefoncusu gibi bir yerden mi? Çünkü IMEI atılmadan şüphelendim.

Hocam IMEI sorgulaması yapar mısın? Ne yazıyor orada?

Sim kartını denedim birçok kez, başka Samsung telefonlarda da çalışıyor ama sadece Grand Neo'da hata veriyor.

Bu sorun eski Samsung cihazımda da oluyordu. Sım kart algılamadığından oluyordu genelde. İyice yerine oturduğundan emin olur musunuz?

Hard reseti denemedim ama yedekle ve sıfırla bölümünden resetledim, düzelmedi hard reset yapmam gerekir mi?

Telefona factory reset atmayı denediniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı