Çözüldü Galaxy J200-F root atacağım diye kullanılmaz hale geldi

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Galaxy J200-F cihaz geçti elime, format atıp Google hesabını girdiğimde sistem sağlıklı çalışmıyor uygulama çöküyordu.
Ben de bilmediğim bir kaynaktan orijinal kalıcı root diye bir Dosya'yı Odin aracılığıyla yükledim ama hata aldım.
Telefonda USB hata ayıklama, OEM kilidi vs. hiçbirisini açmamışım, şu anda Cihaz'da sadece download bölümüne erişimim var.
Stock ROM 2016 Android 5.0 yüklemeye çalıştım yüklenmiyor, stock ROM 2018 Android 5.1 yüklenmiyor.

Ben ne yapabilirim? Ben hayatımda bu kadar saçma ve zor bir sistem görmedim :/
1 hata düzelteceğim diye telefon kullanılamaz hale geldi.

An error has occurred while updating the device software hatası da alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodaki gerekli dökümanları indirip video gösterdiği gibi yüklemeyi yapmayı deneyin. Gerekli döküman linkleri videonun altında verilmiş
@Arawn920
Evet telefon bilgisayara bağlanıyor, Odin yazılımında bağlı gözüküyor ve dosya kurabiliyorum.
Attığınız dosyayı kurmadım ama benzer bir Firmware dosyası yükledim, bir sürü dosya vardı nasıl kuruluacağını bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• fr.PNG
    fr.PNG
    23 KB · Görüntüleme: 29
  • fr2.PNG
    fr2.PNG
    16,1 KB · Görüntüleme: 34
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodaki gerekli dökümanları indirip video gösterdiği gibi yüklemeyi yapmayı deneyin. Gerekli döküman linkleri videonun altında verilmiş

Çözüm
@Arawn920 teşekkür ederim, yukarıda verdiğiniz dosyayı kurdum telefon açıldı,
Fakat unable sign into device due to recent password change hatası veriyor, Google'a bağlanamıyorum cihazı kuramıyorum.

Geri
Yukarı