Çözüldü Galaxy J4 Core downgrade edilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dark_14

Femtopat
Daha fazla  
Cihazım Samsung Galaxy J4 Core.
Bu cihaz şimdiki kullandığım sürümde yavaş çalışıyor. Android 4.4.4 ya da Android 5'e downgrade etmek istiyorum. Root ve bilgisayarım yok. Yapabilir miyim böyle bir şey? Yapabilirsem yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O telefonu eskiden kullanmış biri olarak sinir krizi geçirdiğinizi düşünüyorum. İlk gelen sürümüyle güncelleme almış sürümü de aynı. Çok kanser bir telefon halinizden anlıyorum. Hiç yoktan biraz birikmiş paranız varsa bu telefonun ederi maksimum 350-400 TL ediyor. Satıp üzerine ederi kadar Bir 300 daha koyup koyup Galaxy S6 bakabilirsiniz. (tabii temiz olacak). Ben zamanında satıp Galaxy S7 almıştım şu an kafam rahat.
Not: S6 Android 7de kaldı ancak günlük işlerinizi hala görebilecek bir telefon.

O telefonu eskiden kullanmış biri olarak sinir krizi geçirdiğinizi düşünüyorum. İlk gelen sürümüyle güncelleme almış sürümü de aynı. Çok kanser bir telefon halinizden anlıyorum. Hiç yoktan biraz birikmiş paranız varsa bu telefonun ederi maksimum 350-400 TL ediyor. Satıp üzerine ederi kadar bir 300 daha koyup koyup Galaxy S6 bakabilirsiniz. (tabii temiz olacak). Ben zamanında satıp Galaxy S7 almıştım şu an kafam rahat.
Not: S6 Android 7'de kaldı ancak günlük işlerinizi hala görebilecek bir telefon.

Hocam şu an yeni telefon almak daha mantıklı biliyorum ama idarelik şu laneti kullanmalıyım. Bana sadece Android 8.1.0 GO'dan nasıl Android 4.4.4'e downgrade yapabileceğimi söyler misiniz?

Cihazım Samsung Galaxy J4 Core.
Bu cihaz şimdiki kullandığım sürümde yavaş çalışıyor. Android 4.4.4 ya da Android 5'e downgrade etmek istiyorum. Root ve bilgisayarım yok. Yapabilir miyim böyle bir şey? Yapabilirsem yardımcı olur musunuz?

Hocam Android 5 ROM atın bu cihaz için araştırında :)

Yeni konular

Geri
Yukarı