Galaxy J5 Batarya Sorunu

Techirro

Hectopat
Yer
İstanbul Kadıköy
Daha fazla  
Samsung Galaxy J5 kullancısıyım telefonun şarjı çok kısa sürede bitmektedir. Yaklaşık 3-4 ay garantisi kaldı ve ürünü vatandan aldım. Garantiye versem bataryayı değiştirip verirler mi ? Telefonun tekrardan elime geçmesi uzun sürer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti süresi maksimum 20 iş günüdür. İstersen garantiye gönderebilirsin. Telefonuna format atmayı da dene, batarya düzelebilir.

Elimdeki tek telefon bu olduğu için 20 iş günü çok, yazın telefon değiştirmeyi düşünüyorum. Bu telefonunda garantisi Temmuz,Ağustos gibi bitiyor. Bataryasını ben kendim yedim şarjdayken çok kullanıyordum :) Laptoplarda garanti 2 yıl iken batarya garantisi 1 yıl oluyor ya telefonlarda da öyle mi ?

Garanti kapsamında gerekli görüldüğünde değişimi yapılabilir. Bu yüzden göndermeniz önerilir. Ayrıca onarım sürecinde geçici telefon da isteyebilirsiniz. Göndermeden önce telefonu yazılımsal olarak sifirlayin.

Sıfırlayın derken, fabrika ayarlarına geri döndürmekten mi bahsediyorsunuz ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı