Galaxy J5 kulaklıktan ses gelmiyor

KaanEr

Decapat
J5 J500F model telefon aldım bugün telefoncudan, alırken kulaklık yerini test etmedim eve gelip kulaklık taktığımda kulaklığa ses gelmediğini gördüm 5 farklı kulaklık denedim birine bile ses vermedi, kulaklık yerine kulaklık taktığım zaman hoparlör sesini kesiyor eğer kulaklık soketi falan arızalı olsa kulaklık taktığımda hoparlör sesini kesmez diye düşünüyorum, sizce sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kulaklık erkek jak ucunun telefonda takıldığı stereo sokette o anda bu uçla tam bir teması sağlanamıyor, ancak jak ucu içeriye girdiğinde telefonun hop. sesinin kesilmesi ise sadece bu iç sesi kesme mekanizması kısmının o anda tam çalıştığını gösteriyor. Örneğin Samsung Galaxy J5 telefonumun sesini ses kuvvetlendiricili hoparlör jak ucunu bu telefona takarken ayni sıkıntıyı ben de yaşamış, jak ucunu içerdeyken biraz döndürüp içerdeyken çok az oynatınca hoparlörlerden bu sesin stereo sesi olarak düzgün geldiğini görmüştüm. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı