Çözüldü Galaxy J5 rehberdeki kişileri fotoğraflı kısayol haline getirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan anlamamış olabilirsiniz, anlatayım. Telefonu anneannem kullanıyor. Okuma yazması yok. Genelde evde tek başına oluyor. En azından çocuklarını araması için rehberden resim ekleyip doğrudan arama ile ana ekrana kısayol oluşturdum. Ama resimler küçük duruyor. Bunu büyütmemin yolu var mı? Ya da program falan. Telefon J5 bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Başlıktan anlamamış olabilirsiniz, anlatayım. Telefonu anneannem kullanıyor. Okuma yazması yok. Genelde evde tek başına oluyor. En azından çocuklarını araması için rehberden resim ekleyip doğrudan arama ile ana ekrana kısayol oluşturdum. Ama resimler küçük duruyor. Bunu büyütmemin yolu var mı? Ya da program falan. Telefon J5 bu arada.
Ayarlar > Kişiselleştirme > Standart Modu Kolay Mod yapın.
Ayarlar > Kişiselleştirme > Standart Modu Kolay Mod yapın.

Çözüm

Geri
Yukarı