Galaxy J5 telefonda uygulamalar nasıl hafıza kartına atılır?

Faslan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Şu an kullandığım telefon Samsung Galaxy J5. 8 GB depolama alanı var toplamda ve telefonu tamir ettirdiğimde bana kalan alan 1.5 GB civarı bir şeydi. Telefonumun hafızasında şu an 2-3 program yüklemesinden sonra kalan alan 300 MB. Soruma gelecek olursak telefonumda 32 GB hafıza kartı da takılı. Uygulama yükleme yerini hafıza kartı olarak değiştirebilir miyim? Değiştirebilirsem nasıl değiştirebilirim tam olarak? Bilen birisi yardımcı olursa çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlardan uygulamalar kısmına girin.
Oradan hafıza kartına atmak istediğiniz uygulamayı seçin ve hafıza kartına taşı ya da ona benzer bir seçenek olası lazım.
Oraya bastığınız zaman seçtiğiniz uygulama hafıza kartına atılacaktır.

Normal olarak hayır. Root ile yapanlar var. Bir de Uygulama üzerinden SD karta taşı varsa olur.

Merhaba arkadaşlar. Şu an kullandığım telefon Samsung Galaxy J5. 8 GB depolama alanı var toplamda ve telefonu tamir ettirdiğimde bana kalan alan 1.5 GB civarı bir şeydi. Telefonumun hafızasında şu an 2-3 program yüklemesinden sonra kalan alan 300 MB. Soruma gelecek olursak telefonumda 32 GB hafıza kartı da takılı. Uygulama yükleme yerini hafıza kartı olarak değiştirebilir miyim? Değiştirebilirsem nasıl değiştirebilirim tam olarak? Bilen birisi yardımcı olursa çok güzel olur.
Root atmadan hafıza kartına atılmıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı