Çözüldü Galaxy J7 Core Root kaldırırken bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda7z

Hectopat
Daha fazla  
Ben telefonumdaki Magisk Manager uygulamasını kaldıracaktım. Magisk'i kaldıra bastım ve tamamen kaldıra tıkladım. O sırada telefon açılıp kapanmaya başladı. Sonra pilini çıkardım. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Telefonunuz kapalı haldeyken power tuşu, home tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda basarak onu Odin Download Mode'a alabilirsiniz. Download Mode'dayken bilgisayarınızdan Odin'i açın ve USB kablosuyla telefonunuzu bağlayın. Telefona Stock ROM yükleyerek tekrar açılmasını sağlayabilirsiniz.
Eğer Stock ROM yükleme esnasında telefonunuz kesintisiz bir şekilde yeniden başlatılırsa telefonun bataryasını çıkararak kapanmasını sağlayın. Daha sonra bataryayı takın ve power tuşu, home tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basarak Recovery Mode'a alın. Artık TWRP değil orijinal Recovery ekranını görüyor olmanız lazım. Buradan Clean Calvik & Cache seçeneğini seçin ve ardından Reboot seçeneğini seçin.
Telefon yeniden başlatıldıktan sonra da kesintisiz olarak kapanıp açılıyorsa tekrar Recovery Mode'a alın ve Clean Data seçeneğini seçin. Bu işlem telefondaki tüm verileri silecektir. Ardından Reboot seçeneğini seçin. Telefon yeniden başlatılacak ve Stock ROM yüklemesi devam edecektir.
Corrupt olmuş cihaz tahminimce. Stock veya Custom ROM kurmaktan başka çareniz yok gibi. Recoveryden de olacak iş değil diye biliyorum boşa uğraşmayın.

Telefonunuz kapalı haldeyken power tuşu, home tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda basarak onu Odin Download Mode'a alabilirsiniz. Download Mode'dayken bilgisayarınızdan Odin'i açın ve USB kablosuyla telefonunuzu bağlayın. Telefona Stock ROM yükleyerek tekrar açılmasını sağlayabilirsiniz.
Eğer Stock ROM yükleme esnasında telefonunuz kesintisiz bir şekilde yeniden başlatılırsa telefonun bataryasını çıkararak kapanmasını sağlayın. Daha sonra bataryayı takın ve power tuşu, home tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basarak Recovery Mode'a alın. Artık TWRP değil orijinal Recovery ekranını görüyor olmanız lazım. Buradan Clean Calvik & Cache seçeneğini seçin ve ardından Reboot seçeneğini seçin.
Telefon yeniden başlatıldıktan sonra da kesintisiz olarak kapanıp açılıyorsa tekrar Recovery Mode'a alın ve Clean Data seçeneğini seçin. Bu işlem telefondaki tüm verileri silecektir. Ardından Reboot seçeneğini seçin. Telefon yeniden başlatılacak ve Stock ROM yüklemesi devam edecektir.

Çözüm
Telefonunuz kapalı haldeyken Power tuşu, Home tuşu ve ses kısma tuşuna aynı anda basarak onu Odin download Mode'a alabilirsiniz. Download Mode'dayken bilgisayarınızdan Odin'i açın ve USB kablosuyla telefonunuzu bağlayın. Telefona stock ROM yükleyerek tekrar açılmasını sağlayabilirsiniz.
Eğer stock ROM yükleme esnasında telefonunuz kesintisiz bir şekilde yeniden başlatılırsa telefonun bataryasını çıkararak kapanmasını sağlayın. Daha sonra bataryayı takın ve Power tuşu, Home tuşu ve ses açma tuşuna aynı anda basarak Recovery Mode'a alın. Artık TWRP değil orijinal Recovery ekranını görüyor olmanız lazım. Buradan clean calvik & cache seçeneğini seçin ve ardından reboot seçeneğini seçin.
Telefon yeniden başlatıldıktan sonra da kesintisiz olarak kapanıp açılıyorsa tekrar Recovery Mode'a alın ve clean data seçeneğini seçin. bu işlem telefondaki tüm verileri silecektir. ardından reboot seçeneğini seçin. Telefon yeniden başlatılacak ve stock ROM yüklemesi devam edecektir.

Teşekkürler sayenizde oldu.

Geri
Yukarı