Çözüldü Galaxy J7 Prime Android 10 ROM yükleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omerfaruk_020

Centipat
Daha fazla  
Samsung Galaxy'nin Stock ROM'unu J7 Prime telefonuma yüklesem KnoX sayacı artar mı? Eğer artıcaksa yapmak istemiyorum çünkü telefonun 1 yıl daha garantisi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eğer telefonunuzun garantisinin gitmesini istemiyorsanız ROM yüklemeyeceksiniz. KnoX sayacınız artacaktır ama garantinin olmaması sizin için sorun teşkil etmiyorsa yapabilirsiniz.
Eğer telefonunuzun garantisinin gitmesini istemiyorsanız ROM yüklemeyeceksiniz. KnoX sayacınız artacaktır ama garantinin olmaması sizin için sorun teşkil etmiyorsa yapabilirsiniz.

Çözüm
Hocam 4 yıllık telefonun sıfırını nerden bulup garantili aldınız. 3 yıl kullandım, iyi telefon ama 2019'da alınmaz bence. Tavsiyem ROM, root ne varsa kurup geçin. Taş gibi telefon garantiye ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum. Her şeye kullanıcı hatası deyip para çıkartıyolar. Çok şükür telefon hiç arıza vermedi. Defalarca ROM kurdum. :D

Hocam 4 yıllık telefonun sıfırını nereden bulup garantili aldınız. 3 yıl kullandım, iyi telefon ama 2019'da alınmaz bence. Tavsiyem ROM, root ne varsa kurup geçin. Taş gibi telefon garantiye ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum. Her şeye kullanıcı hatası deyip para çıkartıyorlar. Çok şükür telefon hiç arıza vermedi. Defalarca ROM kurdum. :D

Telefonu 2018 Kasım'da aldım Samsung Türkiye garantili ve biraz dikkat eden biriyim bu konularda o yüzden garantisinin gitmesini istemiyorum

Hocam 4 yıllık telefonun sıfırını nerden bulup garantili aldınız. 3 yıl kullandım, iyi telefon ama 2019'da alınmaz bence. Tavsiyem ROM, root ne varsa kurup geçin. Taş gibi telefon garantiye ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum. Her şeye kullanıcı hatası deyip para çıkartıyolar. Çok şükür telefon hiç arıza vermedi. Defalarca ROM kurdum. :D
Hocam bende A3 2017 var. Rom kurmak için önerebilceğiniz bir site var mı? Şurdan romu indircen ne diye. Daha önce tabletime ve S3 telefona rom kurdum, az çok biliyorum ama her rom da iyi olmuyor, bazıları sıkıntı çıkarabiliyor. Hat çalışmaması, bluetooth gibi sorunlar olabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı