Galaxy M21 vs M22

Bütçe
3000

waxonnn

Hectopat
Merhaba, en fazla 3000TL bandında bir telefon arıyordum, Samsung Galaxy M21 ve Samsung Galaxy M22 adlı telefonları buldum. Bu telefonların hangisini almalıyım? Uzun yıllar sizce hangisi götürür? (4-5 yıl götürmesi gerek.) ek olarak Redmi 9C sizce bu telefonların yanında tercih edilmeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, en fazla 3000TL bandında bir telefon arıyordum, Samsung Galaxy M21 ve Samsung Galaxy M22 adlı telefonları buldum. Bu telefonların hangisini almalıyım? Uzun yıllar sizce hangisi götürür? (4-5 yıl götürmesi gerek.) ek olarak Redmi 9C sizce bu telefonların yanında tercih edilmeli mi?
M22'de HD ekran var alınmaz. Xiaomi'de de HD ekran var. Sadece bu açıdan bile M21 en mantıklısı.

Evet ekran bayağı kötüymüş sonradan baktım. Hafıza kartı işi de bir garip. Bazı uygulamalar asla hafıza kartına aktarılmıyor çok saçma. Onun dışında işe yarıyor tabii.
Evet uygulamalar öyle maalesef. Fotoğraf ve videoları kartta depolamak bile önemli derecede yer açıyor. Android telefonlarda böyle bir opsiyon sunulması güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı