Galaxy M30S inceleme ve deneyimler

Telefonu alalı yaklaşık 3-4 ay oldu ve deneyimlerimi paylaşmak istedim.
Telefon 64 GB 48MP kamera çözünürlüğü ve 4 GB RAM'e sahip. Ekranı gayet HD, bir ekran açıkçası PC ekranımdan daha net diyebilirim. 1850 TL'ye almıştım direkt olarak artı ve eksilerine ve kendi yorumumu söyleyeceğim.
Artılar.
+48MP kamera 1800 TL için gayet sağlam bir kamera.
+Ekranı gerçekten kaliteli.
+f/p ürünü.
+Akıcı bir telefon.
+Bataryasımin 1 gün götürüyor.
Eksileri.
-48MP kamerayı kullanmaya çalıştığınızda fotoğraf çekerken bir iki saniye bekletiyor seri fotoğraf çekimleri için uygun değil.
-Gece modu kalitesiz.
-Çok fazla işlemi aynı anda yapmaya çalıştığınızda tıkanabiliyor ve telefonu yeniden başlatmanız gerekiyor.

Telefonu fotoğraf çekimi ve uzun süreli kullanım için almıştım, ihtiyacımı da karşıladı. Dışarı çıkarken hiçbir zaman şarjım az çıkmayayım gibi bir muhabbetim olmadı. %10 olsa bile çıkıp, 2-3 saat gezdiğimi hatırlıyorum. %8'e düşmüştü PUBG gibi oyunlarda en yüksek ayarlarda test ettim, kasma donma ısınma yok. Oyun oynayacaklar için de güzel bir telefon şarj sıkıntısı da yaşamıyorsunuz alınır mı alınır fakat beklentinizden fazlasını karşılamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı telefonu teyzeme almıştık 1 ay önce.O tıkanma sorunu yaşanmadı hiç.Kamera gündüz oldukça iyi amiral gemisi aratmıyor fakat gece kesinlikle yetersiz ve pro modunda uzun pozlama ayarı yapılamıyor.Şarjı resmen bitmiyor.Ekran kalitesi çok iyi IPS'e göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı