Galaxy Note 10 Lite vs A71

Liber Pater

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 1-2 aydır bekliyorum kendime telefon almak için sonunda elime fırsat geçti ama son anda gözüme Note 10 Lite çarptı. Çok kararsız kaldım. Hangisini almalıyım? Telefonun ısındığını söylemişler ama emin olamadım. Çünkü yorum yapılalı epey olmuş. Yazılımsal olarak çözülmüş olabilir diye düşündüm. Ayrıca kamerası da A71'den daha iyi gibi geldi gözüme kısa bir inceleme şansım oldu. Emin değilim fakat sanırım iyiydi. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlarınız için teşekkürler. Biraz araştırınca bunun hakkında birkaç konu daha olduğunu gördüm, genel olarak note 10 lite'ın önde olduğunu görünce hemen sipariş verdim. Yaklaşık 900 TL daha fazla ödedim ama aralarındaki performans farkının bunu hak edeceğini düşünüyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler. Biraz araştırınca bunun hakkında birkaç konu daha olduğunu gördüm, genel olarak note 10 lite'ın önde olduğunu görünce hemen sipariş verdim. Yaklaşık 900 TL daha fazla ödedim ama aralarındaki performans farkının bunu hak edeceğini düşünüyorum.
Hocam cihazdan memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum.

Hocam cihazdan memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum.
Memnunum. Fazla oyun oynamıyorum ama telefonu ortalama sıklıkta kullanıyorum. Batarya 1 günü rahatlıkla çıkarıyor diyebilirim. Biraz kullanıma bağlı bir durum. Mikrofonu ve hoparlörü gayet başarılı. Performansı son derece yeterli. Açılma ve kapanma hızı bir iphone olmasa da android cihazlara göre gayet iyi. Açıkçası arka kamera konusunda aynı fiyattaki cihazlar bir tık daha başarılı ancak bence yeterli. Ön kamerası da aynı şekilde. Benim kamerayla fazla işim olmadığından sorun olmuyor. Ekran parlaklığı ve kalitesi son derece iyi. Kalem ile resim yapmak çok keyifli, satranç gibi oyunlar da epey eğlenceli oluyor. Kısacası ben tekrar telefon alacak olsam bu bütçeye bu telefonu tercih ederdim. Umarım memnun kalırsınız alacağınız telefondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı