S10 Lite vs Mi Note 10 Lite vs A71

Baranvorkk

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, telefon almayı planlıyoru. ama oyun oynayan biri değilim günlük arama, internette dolanma, video izleme gibi şeylerle kullanacağım telefonu ve bunun için bir telefon arıyorum. Şarjı uzun süre gitsin ve internetteki YouTube, Instagram gibi uygulamalarda kasmadan dolaşabileyim. Bu kriterlerde başka önerilerinizde varsa açığım şimdiden teşekkürler.

3 telefon arasında bütçe yeterliyse tabiki S10 Lite tercih etmelisiniz. S10 Lite'ı A71 ve Mi Note 10 Lite'la kıyaslamak doğru olmaz. Arada 1000 TL'den fazla fiyat farkı var. Sıralama yapıcak olursam: S10 Lite > Mi Note 10 Lite > A71 bana göre. 4900 TL vermeyim diyorsanız Mi Note 10 Lite'da bahsettiğiniz kullanımda fazlasıyla işinizi görür. Ben A71'e bakmam. Çünkü plastik gövde ve kapaktan oluşuyor. Plastik telefon alacaksam 1000 TL'lik bir şey alırım, 3800 vermeye gerek yok.

3 telefon arasında bütçe yeterliyse tabiki S10 Lite tercih etmelisiniz. S10 Lite'ı A71 ve Mi Note 10 Lite'la kıyaslamak doğru olmaz. Arada 1000 TL'den fazla fiyat farkı var. Sıralama yapıcak olursam: S10 Lite > Mi Note 10 Lite > A71 bana göre. 4900 TL vermeyim diyorsanız Mi Note 10 Lite'da bahsettiğiniz kullanımda fazlasıyla işinizi görür. Ben A71'e bakmam. Çünkü plastik gövde ve kapaktan oluşuyor. Plastik telefon alacaksam 1000 TL'lik bir şey alırım, 3800 vermeye gerek yok.
Usta baktığımda s10 lite da mineral glass varken mi note 10 lite da gorilla glass var bide pil olarak daha yüksek ancak ant+ gibi bir şey gördüm tam ne olduğunu bilmiyorum galiba bluetooth saat ve kulaklık için önemliymiş oda s10 lite da var kafam karıştı yani çok bir performansla uğraşmayacağımdan ötürü böyle basit işler için 1000 lira daha fazla vermeye değermi sizce ?

Yeni konular

Geri
Yukarı