Galaxy Note 3 USB 3.0 kullanıyor

Bu gün test ettim, çok hoş bir cihaz.
Makro çekimler de note 2 daha başarılı.
Yakın mesafede odaklama sorunu var.
Haricinde çok başarılı.
2k video çekiminin olduğunu okudum ve duydum ama 1080p'nin üzerine çıkılmıyor, maksimum ayar bu.

Ben LG G2 diyorum. Hem onda Türkiye versiyonunda S800 olacağı için daha iyi video kaydı , daha iyi ses kalitesi olacak. 500 lira daha uygun fiyatlı olmasıda bir harika.

LG G2, S4 gibi cihazları geride bırakacak ve ben de o cihazı çıktığı zaman belki almayı düşünüyorum.

Ancak Note 3 ile kıyaslanamaz gerisinde yer alıyor baya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gün test ettim, çok hoş bir cihaz.
Makro çekimler de note 2 daha başarılı.
Yakın mesafede odaklama sorunu var.
Haricinde çok başarılı.
2k video çekiminin olduğunu okudum ve duydum ama 1080p'nin üzerine çıkılmıyor, maksimum ayar bu.
2K değil 4K çekimi var ama Samsung, Türkiye modellerine kötü çipset koyduğu için çekemiyor.

- - - Güncellendi - - -

LG G2, S4 gibi cihazları geride bırakacak ve ben de o cihazı çıktığı zaman belki almayı düşünüyorum.

Ancak Note 3 ile kıyaslanamaz gerisinde yer alıyor bayağı.
Neresinde geri kalıyor? S-Pen dışında?

Her açıdan geri kalıyor donanımsal olarak.

Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - LG G2 vs Samsung Galaxy Note 3 N9005 kıyaslaması

Note 3 4K video çekiyor, işlemcisi daha güçlü, RAM'i daha fazla, daha büyük ekran, daha ince, Micro SD kart desteği ve bir sürü üstünlük.

G2'nin tek üstünlükleri daha küçük boyut, daha hafif, daha yüksek pixel.

Türkiye sürümü ne 4K video çekiyor ne de daha güçlü donanımı var. RAM olarak ise 3 GB RAM Note 3 yetmeyecektir Samsung'un kötü Touchwiz arayüzü yüzünden. LG de yetiyor ama Micro SD demişsin 32 GB modeli de 1799 lira. Ki OTG var Flash Bellek takarsın.

Bir de üzerine Türkiye sürümünde 4G yok Bölge Kilidi var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı