Galaxy Note 5 Önerir misiniz?

onurkose1903

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Tech Kafa'da Editör
Arkadaşlar merhaba, samsung galaxy note 5 modelini almayı düşünüyorum. Performans noktasında konuşmaya gerek yok S6 Edge Plus ile zirvedeler. Kamera zaten S6, S6 Edge, ve Edge Plus ile aynı. Bu cihazlaa çektiğiniz fotoğraflar var ise atabilir misiniz? Cihazı önerir misiniz?

Şiddetle tavsiye ederim. Fotoğraf bende değil, zira telefon babamda. Haftasonu olur. Ama kamera performansı muhteşem bunu diyeyim. Ön kamera sanki arka kamera gibi çekiyor.

Çok iyi bir telefon bence. Kullanan kişilerden çok iyi yorumlar duydum. Sizi pişman etmeyecek bir telefon olduğunu düşünüyorum.

Android almakta kararlıysanız elbette önerilir. Neredeyse bütün konularda rakiplerini geçmiş bir phablet. Ekstra kalemin fonksiyonlarını da kullanmak isterseniz oldukça cazip bir telefon. Bence 2015'te Android piyasasının en iyi cihazlarını Samsung yaptı (kendi fikrim).

Ben Note 4 alırım. Hem değiştirilebilir batarya hem de SD kart desteği var. Bu ikisi büyük fark. Ya da ''Ben paramı çöpe atmak istiyorum. Sanane kardeş?'' dersen bu senin bileceğin iş.

NOTE 5 alırsa parası çöpe mi gidecek? Ne kadar da saçma bir yorum. Batarya ve hafıza kartı takılıyor diye NOTE 4 daha iyi olacak değil. NOTE 5 çok daha üstün bir telefon. NOTE 4'de parasının hakkını sonuna kadar veren bir cihaz. Herkesin kişisel tercihleri farklıdır, bazıları hafıza kartı kullanmaz, ya da batarya değiştirmek bazıları için o kadar da önemli değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı