Galaxy Note FE vs Note 5

Telefon

• Note 5

Oy: 2 11,1%
  • Note FE

Oy: 16 88,9%

• Oy verenlerin toplamı
    18

Emre1601

Hectopat
Daha fazla  
Beyler şu an elimde 2630₺ var, ben Note 5 almayı düşünüyorum cünkü Note serisi çok hoşuma gidiyor fakat Note FE çok daha güzel gibi geldi, sizce alınır mı ve Note FE'nin Kamerası Note 5'den daha mı iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Note FE, Note 7 devam sürümü. Ama bana sorarsan P20 lite veya Vestel Z20 öneririm. Bence kalemi için Samsung tercih edilmemelidir. Exynos'da hayır yok. Yine de bekleyebilirsen yaz sonunu bekle yeni nesil telefonlar çıkacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Türkiye pazarında Exynos işlemcili telefonlarını satıyor.
Samsung Note Fan Edition herşeyi ile Samsung Note 5'ten daha iyi bir cihaz. Ayrıca kutu içeriği gayet iyi. Fiyat daha düşük. İkisi arasında Note Fan Edition seçilmeli.

Note Fe, note 7 devam sürümü. Ama bana sorarsan p20 lite veya vestel z20 öneririm. Bence kalemi için samsung tercih edilmemelidir. Exynos'da hayır yok. Yinede bekleyebilirsen yaz sonunu bekle yeni nesil telefonlar çıkacak.
Note FE'yi önermiyip Vestel Z20 önermek nasıl bir kafadır açıklayabilir misin lütfen acaba? Ayrıca Exynos gibi üstün düzey bir işlemcide neden hayır olmasın acaba.

Note FE varken Note 5 tercih edilmemeli.

Note FE'yi önermiyip Vestel Z20 önermek nasıl bir kafadır açıklayabilir misin lütfen acaba? Ayrıca Exynos gibi üstün düzey bir işlemcide neden hayır olmasın acaba.
Ben yeni nesil olarak konuştum. Note FE Oreo'dan sonra bir daha güncelleme almayacağı için hemence eskide kalacak. Şu yıllarda ileriye açık bir telefon seçilmeli.

Ben yeni nesil olarak konuştum. Note FE Oreo'dan sonra bir daha güncelleme almayacağı için hemence eskide kalacak. Şu yıllarda ileriye açık bir telefon seçilmeli.
Güncelleme herşey değildir bunu önceden söylemeliyim. Keza bir telefon güncelleme almadığı zaman hemen eskide kalmıyor.

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim, Note Fan Edition'u aldım ve kullanıyorum çok şükür memnunum :)

Note FE, Note 7 devam sürümü. Ama bana sorarsan P20 lite veya Vestel Z20 öneririm. Bence kalemi için Samsung tercih edilmemelidir. Exynos'da hayır yok. Yine de bekleyebilirsen yaz sonunu bekle yeni nesil telefonlar çıkacak.
Z20'nin Z10'dan neredeyse hiçbir farkı olmamasına rağmen 1000 TL pahalıya satılıyor. Z10 almak bile daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı