Galaxy Note 9 vs A9

ahmet081905

Kilopat
Daha fazla  
Aklıma takılan bir soru soracağım. Sizce Samsung Galaxy Note 9 mu ? Yoksa yeni çıkan A9 mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 4 kamerasi olan, 4 kamerasi olmasi Note 9 modelinden daha iyi fotoğraf çekeceği manasina gelmiyor o kameraların farkli amaçları var, gerçi 4 kameradan faydalanip tek fotoğrafta alınabiliyor A9 modelinde ama bu üst seviye cihazlardan daha iyi olacağı manasina gelmiyor.

Kamera olarak S9, S8 serisi ve Note 8 ve Note 9 modelleri arka kamera olarak A9 modelinden daha iyi telefonlar.

Evet 4 kamerasi olan, 4 kamerasi olmasi Note 9 modelinden daha iyi fotoğraf çekeceği manasina gelmiyor o kameraların farkli amaçları var, gerçi 4 kameradan faydalanip tek fotoğrafta alınabiliyor A9 modelinde ama bu üst seviye cihazlardan daha iyi olacağı manasina gelmiyor.

Kamera olarak S9, S8 serisi ve Note 8 ve Note 9 modelleri arka kamera olarak A9 modelinden daha iyi telefonlar.
Haklısın. Note 4'te 60 FPS video kaydı bulunurken şu zamanlarda çıkmış çoğu 2500 TL ve altı Samsung telefonda (Note serisi hariç) 60 FPS video kaydı göremedim, en fazla 1080p30 var.

2000 TL üstü çoğu cihaz 4K 60 FPS desteği sunmuyor nedeni ise ülkedeki döviz kuru ve aşırı vergilerden dolayi orta segment cihazlar bile 2500 TL civarlarina yaklasmis bu yüzden orta segment cihazlarda bu özelliğin olmamasina şaşırmamak gerek. Bu noktada yonga seti de önemli bir faktör.

peki teşekkürler beyler sizce note 10 çıkar mı yakın bir zamanda şubatta heralde s10 çıkıyor
Ne zaman bir ürünün en üst modelini almak istesek hep onun da üstü çıkar. Örneğin GTX 1080 Ti aldığını düşün RTX 2080 Ti çıktı diye elindeki iş görmez mi olacak, hayır. Note 10 (veya başka bir modelin üstü) çıkacak veya çıkabilir diye bir alt modelini almamazlık yapmaya değmez. Bir de böyle düşün.

S10 konusunu bilmiyorum, ben de sadece duydum. Önerimiz Note 9'dan yanadır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı