Custom ROM Galaxy S10 ROM atma sonrası bootloader unlocked uyarısı ve Download Mode'un açılmaması

LonelyKnife

Femtopat
Daha fazla  
Yurt dışı Samsung Galaxy S10 kullanıyorum ve hiç Samsung telefona ROM atmadım. Telefonum Android 11'de kaldı ve ben de YouTube'dan bakarak ROM attım. Android 12 yaptım fakat yaptıktan sonra yeniden başlatırken ya da açarken "bootloader unlocked" gibi bir yazı geliyor. Güç tuşuna basınca devam edebiliyorum fakat Bixby+ses kısma+güç yapınca download mode yerine güvenli mod açılıyor. Telefonun model kısmının yanında "/ DS" eklendi ve hat kısmında servis yok yerine sadece acil durum aramaları diyor. Yardımcı olur musunuz?

Screenshot_20231216-092154_DeviceKeystring.jpg
Screenshot_20231216-092051_One UI Home.jpg
IMG_20221211_012304.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer problem bende de mevcut. Magisk'si kendi programın içinden kaldırdım, sırf şu root uyarısından sıkıldığım için. Ardından kendini sürekli tekrar başlatıp recovery moda alıyordu. Bende hard reset falan attım düzelmedi. Ardından Android 12 ROM attım Odin'le, telefon düzeldi fakat bu sefer de seninki gibi şebeke problemi veriyor. IMEI'si kayıtlı duruyor fakat hat çekmiyor. Çözüm yolu varsa telefoncuya gitmeden halletmek en iyisi.

Parasından değilim uzaktayim bir de sıraya koyuyolar uzun sürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı