Galaxy S10 serisinin güncelleme desteği bitti!

Makaleler
15
Merhaba.

Samsung'un 2019 yılında tanıttığı efsane seri Galaxy S10 için maalesef yolun sonu göründü. Geçtiğimiz günlerde S10 serisi cihazları Mart 2023 yamasını almıştı.
Ve bu güncelleme bu seri için yayınlanan son güncelleme oldu.

Etkilenen cihazlar listesi şu şekildedir:

Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10+

Not: Galaxy S10 Lite'ın güncelleme desteği halihazırda devam etmekte. S10 5G ile alakalı bir bilgim olmadığı için bu cihazı eklemedim.

Bunun yanında A30 ve A50 modellerinin de desteği bitirildi.
Galaxy Fold (Z Fold 1) da bundan etkilenen cihazlardan biri oldu.

Mart 2023 güncellemesini yapmadıysanız bu aralar yapmanızı tavsiye ediyorum.
O7 S10 :(

2017 de çıkan iPhone X in hala güncelleme aldığını bilmek ve hala taş gibi performans vermesi.

O da iOS 17 almayacak. + olarak S10 da taş gibi performans veriyor. Buna ek olarak Android cihazlarda IOS'taki gibi 2-3 sürüm sonra uygulama desteklerinin kesilmesi durumuda genel olarak olmuyor. Android WhatsApp en az Android 4.0.3 istiyor.

Galaxy S7 cihazım kötü gitmişti. Bir sonraki alacağım cihaz muhtemelen 2.el S10e veya S10 Lite olacak.
Küçük ekran istiyorsan hocam S10e ile yola devam etmeni öneririm. Gerçekten küçük enişte tanımını hak eden bir cihaz.
Oyun performansı fazla olsun istiyorsan da S10 Lite seçebilirsin. İkisi de pişman etmez.

S10e kullandığım en iyi cihazlardan biriydi. Çok akıcı ve stabil bir cihaz.

2017 de çıkan iPhone X in hala güncelleme aldığını bilmek ve hala taş gibi performans vermesi.
Hocam en azından Android cihazlarda şu an için kesinkes şu sistemde olacaksın uygulamayı yüklemek gibi bir dert yok.
Whatsapp'ı hatırlatmak isterim.

Hâla sağlam alet. Uzun süre gideri var.
Kesinlikle katılıyorum.
S23+ ya da S23'e geçecek olmama rağmen S9+ cihazımı satıp yedek cihaz olarak S10e alasım var.
İnanılmaz memnundum.

Küçük ekran istiyorsan hocam S10e ile yola devam etmeni öneririm. Gerçekten küçük enişte tanımını hak eden bir cihaz.
Oyun performansı fazla olsun istiyorsan da S10 Lite seçebilirsin. İkisi de pişman etmez.

S10e kullandığım en iyi cihazlardan biriydi. Çok akıcı ve stabil bir cihaz.

Galaxy ace, Core, j serilerini deneyimleyen biri olarak ne olursa olsun s serisinin performansının düşmediğini gözlemledim. Tercihler için teşekkürler.

Geri
Yukarı