Galaxy S10E alınır mı?

en3s19

Decipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, telefon bakarken çevremdeki bir dükkanda bu telefonu buldum.

Telefonun şarj aleti ve kutusu var, dükkandan 4000 liraya alacağım. Sizce değer mi? Yoksa 2.el olarak başka bir telefon var mıdır bu fiyatta?

Not: Bahsettiğim dükkandaki fiyat ucuz olduğu için sormuştum ama ürün yurtdışı ürünü olduğu için ucuzmuş, ilanda yazmıyordu ama dükkana gidince öğrendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, telefon bakarken çevremdeki bir dükkanda bu telefonu buldum.

Telefonun şarj aleti ve kutusu var, dükkandan 4000 liraya alacağım. Sizce değer mi? Yoksa 2.el olarak başka bir telefon var mıdır bu fiyatta?

Not: Bahsettiğim dükkandaki fiyat ucuz olduğu için sormuştum ama ürün yurtdışı ürünü olduğu için ucuzmuş, ilanda yazmıyordu ama dükkana gidince öğrendim.

Batarya sorun değilse alınır.

Bir onceki telefonumdu ve arka kamerasi günümüz icin bile cok iyi, on kamerasi isik yeterliyse iyi seviyede ekrani ise hala cok basarili. Elde hissiyati ise siz de denediyseniz farketmissinizdir ki premium. Ancak pil? Biraz tartisilir. Gun icinde cok sik sarj etme sansiniz varsa tereddut etmeden alinir.

S10E'yi 3.5 senedir kullanıyorum bugün tekrar hangi telefonu istersin diye sorsana yine S10E'yi alırım. Senin telefondan beklentin ve verdiğin fiyata göre bu algı değişir. Ben çıktığı ilk zaman aldım hiç pişman etmedi. Sizin deneyiminiz başka olabilir.

S10E'yi 3.5 senedir kullanıyorum bugün tekrar hangi telefonu istersin diye sorsana yine S10E'yi alırım. Senin telefondan beklentin ve verdiğin fiyata göre bu algı değişir. Ben çıktığı ilk zaman aldım hiç pişman etmedi. Sizin deneyiminiz başka olabilir.
Batarya konusunda fazla bir beklentim yok. Zaten diğer özelliklerinin çok iyi olduğunu biliyorum. 700 TL fazlasına S10 Plus var ama ben küçük telefon istediğim için S10e istiyorum. Bataryası çok kötüyse De-Ji batarya alabilirim, en az 4 saat açık ekran süresi verse yeter. Güç tasarrufu ve az parlaklıkta dayanacağını düşünüyorum.

Dostlar peki bir sorum daha olacak.
iPhone XS ve Galaxy S10e, batarya konusunda hangisi daha iyi?

XS daha iyi. XS in bir avantajıda Deji batarya aldığın zaman kullanım mAh büyük olduğu için 1, 5-2 saat artıyor ama S10e de Deji batarya orijinal batarya ile aynı kapasite olduğu için bir anlam ifade etmiyor.

Batarya konusunda fazla bir beklentim yok. Zaten diğer özelliklerinin çok iyi olduğunu biliyorum. 700 TL fazlasına S10 Plus var ama ben küçük telefon istediğim için S10e istiyorum. Bataryası çok kötüyse de-ji batarya alabilirim, en az 4 saat açık ekran süresi verse yeter. Güç tasarrufu ve az parlaklıkta dayanacağını düşünüyorum.

Batarya konusunda bir şey diyemem bu kullanımına bağlı. Beni idare ediyor bataryası. Her yönü ile memnunum. Ben iPhone sevmediğim için tercihim bu telefondan yana olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı