Galaxy S10e'de Ultrasonik parmak izi okuyucu olmaması

Bunun benim marka tercihimle alakası yok.
Ne bir markayı övdüm ne de yerdim.
Mesajımdan bunu nasıl çıkarabildin anlamadım :D
Hayır ben onu çıkarmadım. Bu ortamlardakiler apple' ı begenmezken nasıl satışlarda artış olmasını beklesinler ki. Acele ile yazdım işim var büyük ihtimalle ceza alacağım.

Neden üç model çıkartıyorsun?
S serisi daha önceden hep iki model çıktı bu defa üç model çıktı bunda şaşılacak bir durum göremiyorum. Mate 20 serisi de üç modeldi. Satış politikasıyla ilgili bir durum. Ultrasonic parmak izi okuyucusu S10E modelinde olmamasi satışları etkileyecek bir kriter değil. S10E modelinde parmak izi telefonun sağında güç tuşunun üzerinde bu parmak izi okuyucusu, ultrasonicten daha hızlı çalışır.

S10E, XR modeline karşılık çıkarılan bir model, Apple karşı yeni hamle yapmak kopyalama yapmak değil. Apple XR çıkarmasaydı S10 serisi üç model olmazdi. Diyelim üç model olmasaydi da yine XR modeline karşı yine bir Samsung modeli çıkacaktı bunun S10E olup olmadığı çok önemli değil.

Firmalar artık işin cılkını çıkardıkları için maliyetten kısmak için özellik kırpıyorlar. S10E ile S10 arasinda 130$ fark var.

Apple'dan taklid? Apple'nin yıllar önce yapılanları yeni yapılıyormuş gibi anlatmasından haberiniz yok galiba:)
Bu video'yuda bırakayım hoşuma aşırı giden bir video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yükselen değer Huawei varken sonları yakın🙃

Son düzenleyen: Moderatör:
S serisi daha önceden hep iki model çıktı bu defa üç model çıktı bunda şaşılacak bir durum göremiyorum. Mate 20 serisi de üç modeldi. Satış politikasıyla ilgili bir durum. Ultrasonic parmak izi okuyucusu S10E modelinde olmamasi satışları etkileyecek bir kriter değil. S10E modelinde parmak izi telefonun sağında güç tuşunun üzerinde bu parmak izi okuyucusu, ultrasonicten daha hızlı çalışır.

S10E, XR modeline karşılık çıkarılan bir model, Apple karşı yeni hamle yapmak kopyalama yapmak değil. Apple XR çıkarmasaydı S10 serisi üç model olmazdi. Diyelim üç model olmasaydi da yine XR modeline karşı yine bir Samsung modeli çıkacaktı bunun S10E olup olmadığı çok önemli değil.

Firmalar artık işin cılkını çıkardıkları için maliyetten kısmak için özellik kırpıyorlar. S10E ile S10 arasinda 130$ fark var.
Kesinlikle çok haklısınız. Ben ve benim gibiler için S10e bulunmaz bir nimet. Recep beyin bahsettiği özellikler S10e'de bulunsaydı fiyatı diğer modeller gibi yükselirdi. S10 modeline göre yaklaşık 2000 TL ucuza satılan bir model de donanım olarak neredeyse aynı.

Şahsi görüşüm, benim için ekrandan parmak izi okumaya gerek yok. Telefonumda kilit bile kullanmıyorum 3D yüz tanıma falan beni hiç ilgilendirmiyor. Saf güce bakmayı seviyorum. Kullanılan işlemci ve teknik donanım bu fiyata bulunamaz bir şey gibi benim için. Adamlar uygun fiyatlı yüksek performanslı amiral gemisi çıkartmış ben büyük tebrik ediyorum. Tek problem batarya biraz yetersiz ama normal S10 modelinde de yetersiz batarya isteniliyorsa Plus modeline bakılmalı. Plus modeli bütçemi baya aşıyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı